System płatności ratalnej na Wordpress

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: Konek » 10 sie 2020, o 06:42

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości systemów płatności ratalnej do Wordpress? Zależy mi na dobrych warunkach i łatwości obsługi (głównie ze strony klienta).
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: EmilCh » 11 sie 2020, o 08:27

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór dobrego rozwiązania w zakresie wygodnego systemu płatności, to jak najbardziej jestem za Platformą Ratalną, która ma specjalny moduł przygotowany właśnie do sklepów stworzonych na wordpress. Daje to na pewno wiele fajnych możliwości, jeśli chodzi o wygodne prowadzenie sprzedaży produktów z wyższej półki cenowej.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: RafałSek » 19 sie 2020, o 05:48

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i także uważam, że warto pójść w stronę Platforma Ratalna. Dobre warunki, wszystko jasno przedstawione, do tego brak problemów ze strony obsługi klienta która szybki i bardzo dokładnie odpowiada. U nas bez problemów udało się to rozwiązanie wprowadzić i skorzystało w ciągu miesiąca 15 osób z takiej płatności ratalnej.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: Konek » 20 sie 2020, o 05:12

Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że podejmę dobrą decyzję.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: MaciejK » 31 sie 2020, o 07:08

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie Platforma Ratalna, w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, pełne wsparcie i dobre warunki dla klientów podczas zakupów drogich produktów. Idzie to sprawnie, nie ma problemów i na wrodpressie działa bez najmniejszych kłopotów.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: majanka » 1 kwie 2021, o 10:53

No fakt, taki system może okazać się strzałem w dziesiątkę! Polecam https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036 , nie wiem jak wy ale ja uważam, że to trafiony pomysł.
no avatar
User

arabika

Posty

1280

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: System płatności ratalnej na Wordpress

Postautor: arabika » 5 lip 2021, o 18:21

Ja akurat u siebie w sklepie nie mam potrzeby posiadania sprzedaży ratalnej, ale wiem z doświadczenia, że same płatności internetowe są po prostu niezbędne. Właśnie dlatego od razu ja zdecydowałem się na wdrożenie płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online które jak dla mnie sprawdzają się znakomicie w praktyce.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron