Suplementy diety?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Suplementy diety?

Postautor: wamies » 14 lut 2022, o 13:00

Jeżeli chodzi o wzmocnienie stawów i kości to stosuję płynny koncentrat krzemu organicznego, po zabiegu na kolano fizjoterapeuta doradził mi, że taki suplement pomoże w rehabilitacji i wzmocnieniu kości i faktycznie widzę efekty. Wiem, że też ma inne zastosowanie jak chodzi o poprawę zdrowia więc jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na ten temat to zajrzyjcie sobie na stronę https://krzemorganiczny.pl/.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Suplementy diety?

Postautor: malgorzata80 » 8 kwie 2022, o 09:23

Trzeba nie tylko wybrać suplement, kupić go, ale także wiedzieć jak wygląda jego dawkowanie. Dlatego polecam w wolnej chwili zajrzeć na stronę cytrulina dawkowanie gdzie dowiecie się mnostwo istotnych rzeczy na ten temat.
no avatar
User

kendy

Posty

16

Rejestracja

9 kwie 2021, o 10:19

Re: Suplementy diety?

Postautor: kendy » 26 kwie 2022, o 15:04

Suplementy suplementami, ale czy zastanawialiście się nad ich produkcją? Bo to temat bardzo interesujący jest moim zdaniem. Każdy z nas może mieć swój pomysł na stworzenie swojego suplementu, ale sam nie da rady go wyprodukować, tym musi się zająć odpowiednia firma! I tutaj mogę Wam polecić firmę Tantus, która zajmuje się produkcją kontraktową supli od lat. Firma ta oferuje kapsułkowanie produktów z wykorzystaniem powłoki żelatynowej lub celulozowej.https://tantus.pl/oferta/kapsulkowanie/, dzięki czemu powstają kapsułki żelatynowe bądź kapsułki cellulozowe. Do koloru, do wyboru!
no avatar
User

amber

Posty

412

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: Suplementy diety?

Postautor: amber » 29 kwie 2022, o 18:09

Ja stosuję coś bliskie suplementom, dokładnie są to peptydy czyli aminokwasy, używane w wielu dziedzinach życia (jak kosmetologia czy salony urody) - przynoszą wiele pożytku i osobiście jestem z nich bardziej zadowolona, niż po stosowaniu jakichkolwiek suplementów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1617

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Suplementy diety?

Postautor: krystynaaa » 29 lip 2022, o 14:05

Nie tak dawno właśnie postawiłam na peptydy sklep . Szczerze mówiąc bardzo mi się podoba działanie jakie mają peptydy, doskonale wpływają na kondycję skóry jak i włosów. Możecie również wybrać Kod rabatowy: START20 <- 20zł rabatu na pierwsze zakupy
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Suplementy diety?

Postautor: atama » 29 sie 2022, o 17:09

a ja coraz częściej zastanawiam się nad tym, by zająć się produkcją suplementów. wiem, ze do tego niezbędne są odpowiednie surowce chemiczne a te z kolei można nabyć we współpracy z firmą Oqema https://oqema.pl/. Od dawna zajmują się importem oraz dystrybucją. Ich produkty cechuje wysoka jakość i rozsądne ceny.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

443

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Suplementy diety?

Postautor: malgorzata80 » 20 paź 2022, o 07:17

wiecie o tym, że kreatyna poprawia wydajność ćwiczeń o wysokiej intensywności? Jeśli chcecie po nią sięgnąć , to w pierwszej kolejności sprawdźcie: https://odzywkarnia.pl/ranking-top-10-n ... -kreatyna/ Na pewno uda wam się coś wybrać dla siebie.
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Suplementy diety?

Postautor: tenderm » 29 lis 2022, o 11:34

Suplementy super sprawa! Osobiście od dłuższego czasu co rano zażywam kolagen shot i moja skóra ma się rewelacyjnie mimo mojego wieku. Sprawdźcie, bo to naprawdę świetny składnik
no avatar
User

amber

Posty

412

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: Suplementy diety?

Postautor: amber » 27 gru 2022, o 17:19

Jeśli szukacie sprawdzonego środka to mogę polecić z autopsji bpc. U mnie działa cuda.
no avatar
User

smerfetka

Posty

25

Rejestracja

19 wrz 2020, o 15:03

Re: Suplementy diety?

Postautor: smerfetka » 16 sty 2023, o 13:26

A czemu nie? Wszystko jest przecież dla ludzi, a jeśli chodzi o dodatkowe wzmocnienie naszego organizmu to warto wziąć pod uwagę właśnie suplementację. Jeśli męczą nas problemy związane z układem trawiennym to warto sięgnąć po sanprobi ibs krople, które bardzo łatwo się przyjmuje. Nie trzeba łykać wielkich tabletek, tylko mamy postać płynu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 12 Queries | GZIP : Off ]