Sposób na kradzieże w biurze

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: razor » 18 cze 2015, o 11:23

Od jakiegoś czasu w biurze zaczęły ginąć różne rzeczy w moim biurze. Za zwyczaj są to rzeczy, typu papier do drukarki, tonery czy jakieś notesy. Na początku nie zwracałem na to uwagi, jednak teraz robi się to trochę denerwujące, bo co chwilę trzeba coś dokupywać. W pomieszczeniu jest 5 osób z czego 2 są potencjalnie podejrzane, na razie jednak nie mogę nic nikomu udowodnić. Myślałem nad zainstalowaniem jawnego monitoringu, jednak wtedy nie złapię złodzieja. Osoba, która to robiła, zaprzestanie kradzieży, jednak ja nie chcę z kimś takim współpracować. Macie może jakieś pomysły na zdemaskowanie złodzieja ?
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: Piter » 18 cze 2015, o 11:45

Moim zdaniem pomysł z tym jawnym monitoringiem to słaba opcja. Tak jak napisałeś, złodziej będzie wiedział, że jest na podglądzie i zaprzestanie takich akcji. Ja na twoim miejscu bym pomyślał o zainstalowaniu ukrytego monitoringu, wtedy masz szanse złapać tę osobę na gorącym uczynku.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: razor » 18 cze 2015, o 12:03

Faktycznie, ukryta kamera to zdecydowanie lepsze rozwiązanie. A masz może jakiś konkretny pomysł na ukrycie jej ?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: armani » 18 cze 2015, o 12:24

Ja na twoim miejscu bym zastosował coś w stylu takiej zakamuflowanej kamerki http://www.spyshop.pl/kamera-z-dyktafonem-dvr-a9-kamuflowana-w-pendrive-usb-554.html. W przypadku takiej kamery praktycznie nie ma szans , by ktoś ją wykrył.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: Piter » 18 cze 2015, o 12:55

armani tutaj wysunął dobrą propozycję. Ukrycie takiej kamery w pendrive jest naprawdę dobrym pomysłem. Czas jej pracy jest naprawdę spory i z tego co widzę nagarnie jest bardzo wyraźne. Myślę, że nie będziesz miał problemów z rozszyfrowaniem, kto jest złodziejem.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: razor » 18 cze 2015, o 13:15

Faktycznie, widzę nawet, że zakupienie takiej mini kamery ukrytej jest znacznie tańszą inwestycją niż zakładanie jawnego monitoringu.
no avatar
User

ireneuszk

Posty

3

Rejestracja

2 lip 2015, o 11:23

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: ireneuszk » 2 lip 2015, o 11:28

pytanie tylko co jak Cię pozostali pracownicy pozwą o umieszczenie ukrytej kamery, bez ich wiedzy. Nie można tak robić podobno:/
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: Sposób na kradzieże w biurze

Postautor: tomciak » 7 lip 2015, o 07:46

co to sie dzieje z tymi ludzmi żeby okradać swoje miejsce pracy :/ zamów kamerkę http://www.ctr.pl/ i problem będzie z głowy, a takiego to od razu bym wywalił z roboty !!!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.075s | 12 Queries | GZIP : Off ]