Skup aut we Wrocławiu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Kesz40

Posty

4

Rejestracja

23 mar 2016, o 08:43

Skup aut we Wrocławiu

Postautor: Kesz40 » 2 kwie 2016, o 11:44

Jak w temacie - szukam jakiegoś sprawdzone skupu aut. Czy jesteście w stanie mi powiedzieć czy np. ten jest wart uwagi http://www.autorzeczoznawcy.com?
Człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia.
Awatar użytkownika
User

Czesiek_K

Posty

7

Rejestracja

14 mar 2016, o 17:56

Lokalizacja

Warszawa

Re: Skup aut we Wrocławiu

Postautor: Czesiek_K » 6 kwie 2016, o 11:50

Hej!
Moim zdaniem nie masz co się pytać, który jest najlepszy na forum. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu przejechać się swoim autem po kilku punktach i sprzedać tam, gdzie dają nam najwięcej kasy ;) Ja właśnie w ten sposób Twingo żony sprzedałem, bo chciała, a później stał w garażu. A i polecić mogę Ci jeszcze jedno rozwiązanie, ale pod warunkiem, że masz samochód w dobrym stanie i nie więcej niż 10-letnie. Możesz pojechać do salonu swojej marki i tam spróbować go sprzedać. Sam nigdy tak nie robiłem, ale wiem, że niektórzy próbują w ten sposób.
Obrazek
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Skup aut we Wrocławiu

Postautor: endrju1 » 9 wrz 2016, o 08:39

Wiem, że w zachodniopomorskim chwalą sobie Skup Aut Zachodniopomorskie więc może przy odrobince czasu weź żonę nad morze :P Ceny przede wszystkim atrakcyjne a to się liczy :) No i pieniążki od ręki dostaniesz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.155s | 14 Queries | GZIP : Off ]