skórzana torebka na prezent

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

eweliinaa

Posty

3

Rejestracja

17 gru 2017, o 12:07

skórzana torebka na prezent

Postautor: eweliinaa » 17 gru 2017, o 12:18

Cześć Wam, z okazji zbliżających się imienin mojej Mamy, które wypadają w Wigilię, chciałabym kupić jej jeden łączny, porządny prezent, który będzie obejmowal zarówno upominek świąteczny , jak i imieniny. Wiem, że moja ukochana Mamusia
Ewa zawsze chciała dostać porządną skórzaną torebkę. Jednak zawsze miała jakieś inne wydatki więc przekładała ten zakup z roku na roku aż nie kupiła jej do tej pory . :( Postanowiłam spełnić jej marzenie i kupić jej coś taką ładną torebeczkę, mimo tego, że tak dobrze ją znam jest mi niezmiernie ciężką podjąć decyzję na jaki model się zdecydować, gdyż obecnie na rynku jest ich naprawdę dużo. Przejrzałam kilka stron i tak na https://www.primamoda.com.pl/torebki.html?color=124 spodobało mi się kilka, więc chciałam się Was doradzić którą Wy wybraliyście dla swojej Mamy? Już teraz dziękuję każdemu z osobna za odpowiedź i chęć pomocy :) P.s Wesołych Świąt :)
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: skórzana torebka na prezent

Postautor: qbis88 » 18 gru 2017, o 21:02

Polecam wybrać taką dość klasyczną, gustowną, bo mniemam że mama nie ma 20-30 lat i pewnie ze zbytniej ekstrawagancji nie byłaby zadowolona. A fajnie jeśli taki dodatek będzie jej pasował do wszystkiego. Nie zapomnij też o funkcjonalności. Osobiście bardzo śmieszą mnie również kobiety które noszą wieeeelkie torebki jakby miały tam spakować cały dobytek, zwłaszcza te drobne panie wyglądają z czymś takim jak objuczony osioł.
no avatar
User

ewelina08

Posty

4

Rejestracja

26 sie 2020, o 11:03

Re: skórzana torebka na prezent

Postautor: ewelina08 » 26 sie 2020, o 11:04

Jeśli szukacie przepięknych skórzanych dodatków i akcesoriów, to polecam sklep Stylowa Galanteria. Wszystkie moje torebki pochodzą z tego sklepu. Mają szeroki wybór produktów, świetne marki i dobra jakość. Polecam sprawdzić na stronie https://stylowagalanteria.com/
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: skórzana torebka na prezent

Postautor: malgorzata80 » 19 maja 2023, o 08:49

Myślę, że taka torebka na prezent to strzał w 10. Macie już coś konkretnego na oku? Jeśli nie, to zwróćcie uwagę na torebki błękitne od Bigordi. Są świetnej jakości, więc mozecie być pewni, że posłużą wam naprawdę przez długi czas.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]