Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: olafcia » 1 gru 2021, o 12:11

Zamierzam prowadzić sklep internetowy na platformie sellingo. Ma ktoś doświadczenie z systemami ratalnymi na tej platformie? Jest ich całkiem sporo, więc trudno w sumie wybrać jeden, może ktoś ma coś sprawdzonego :)
no avatar
User

Baśka98

Posty

44

Rejestracja

2 maja 2021, o 17:24

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: Baśka98 » 2 gru 2021, o 22:11

ja prowadzę sklep na preście i średnio jestem zadowolona. Przymierzam się do shopera
\http://queensizeplus.com/2021/11/18/bielizna-na-prezent-dobry-pomysl-co-wybrac-kogo-mozemy-nia-obdarowac/
zobaczymy czy zmiana wyjdzie pozytywnie
no avatar
User

myjcia

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:20

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: myjcia » 6 gru 2021, o 09:21

Ja polecam iRaty, korzystam z niego właśnie z sellingo i fajnie się sprawdza. Co prawda sklep internetowy który prowadzę nie jest jakiś duży, ale trochę zamówień mamy i nie ma problemu z jego działaniem.
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: domiś » 6 gru 2021, o 09:47

Ja często widzę to iRaty, nie korzystałam nigdy jako klient, ale jeśli tak często jest to chyba musi to wszystko dobrze funkcjonować :) Z tego co wiem, to działa na wszystkich platformach.
no avatar
User

zyniek

Posty

36

Rejestracja

6 gru 2021, o 10:00

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: zyniek » 6 gru 2021, o 10:25

domiś pisze:Ja często widzę to iRaty, nie korzystałam nigdy jako klient, ale jeśli tak często jest to chyba musi to wszystko dobrze funkcjonować :) Z tego co wiem, to działa na wszystkich platformach.


Korzystanie z iRaty jest bardzo wygodne, miałam tą przyjemność i naprawdę jest ok. Te wszystkie systemy ratalne są do siebie podobne, więc myślę że każdy wybór będzie dobry. Ale tak jak piszesz, chyba iRaty jest najpopularniejszy :)
no avatar
User

michalka

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 11:19

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: michalka » 6 gru 2021, o 11:21

iRaty to ogółem bardzo soldiny system ratalny. Ja korzystałam kilkukrotnie jako klient i naprawdę za każdym razem wszystko było super, więc godny polecenia :)
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: olafcia » 3 sty 2022, o 13:18

Macie rację z tym iRaty, poczytałam sporo na tej stronie - https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca no i wydaje mi się że to bardzo dobry system, na przejrzystych zasadach :))
no avatar
User

myjcia

Posty

19

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:20

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: myjcia » 7 lut 2022, o 09:48

Baśka98 pisze:ja prowadzę sklep na preście i średnio jestem zadowolona. Przymierzam się do shopera
\http://queensizeplus.com/2021/11/18/bielizna-na-prezent-dobry-pomysl-co-wybrac-kogo-mozemy-nia-obdarowac/
zobaczymy czy zmiana wyjdzie pozytywnie


Zależy co się sprzedaje, Sellingo i iRaty działa okej a presta shop jest na tyle specyficzne, że jednak trzeba się przyzwyczaić do niego, moim zdaniem przy wyborze systemu warto sobie wejść w takie te testowe symulacje i popatrzeć co i jak, czasem na pierwszy rzut oka już nam coś nie pasuje ;)
no avatar
User

olafcia

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2021, o 09:57

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: olafcia » 3 kwie 2022, o 11:31

Teraz już mogę stwierdzić że iRaty to dobry wybór był w moim przypadku. W moim sklepie bardzo dobrze działa więc jeśli ktoś też stoi przed takim wyborem to działa wszystko bardzo dobrze, właściwie bez problemów :)
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Sklep na sellingo - jaki moduł ratalny?

Postautor: domiś » 4 kwie 2022, o 18:08

olafcia pisze:Teraz już mogę stwierdzić że iRaty to dobry wybór był w moim przypadku. W moim sklepie bardzo dobrze działa więc jeśli ktoś też stoi przed takim wyborem to działa wszystko bardzo dobrze, właściwie bez problemów :)


A ile masz zamówień w sklepie i w jakich kwotach? Zastanawia mnie czy iRaty też dobrze działa przy naprawdę dużych zamówieniach itd
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.108s | 14 Queries | GZIP : Off ]