seksuolog

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

seksuolog

Postautor: zuzka » 19 mar 2016, o 22:52

Czy był ktoś na wizycie u seksuologa? Mam zamiar skorzystać z przyjacielem z porad w warszawskiej Psychomedic http://psychomedic.pl/seksuologwarszawa/ tylko zaczęłam zastanawiać się, jak wygląda takie spotkanie i czy trzeba jakoś konkretnie do niego się przygotować?
no avatar
User

Daphne

Posty

21

Rejestracja

22 mar 2016, o 08:45

Re: seksuolog

Postautor: Daphne » 23 mar 2016, o 07:34

moja Matka Chrzestna jest seksuologiem i nie ukrywam, zwracam się do niej z pewnymi problemami. Dla niej to jest całkowicie naturalne a ja mogę obgadać swój problem.
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: seksuolog

Postautor: Kleo » 28 mar 2016, o 14:20

Mój mąz miał problem z pełnym wzwodem ale poradziliśmy sobie bez seksuloga. Jedynie w aptece zapytal o dobry suplement i zaproponowali mu erekton fast . jest zadowolony z niego pełen energii i witalności. Widać , że testosteron tutaj góruję.
no avatar
User

Calzedonia

Posty

116

Rejestracja

8 maja 2017, o 07:55

Re: seksuolog

Postautor: Calzedonia » 3 sie 2019, o 12:03

Ja to raczej z nikim bliskim nie potrafiłabym o tym porozmawiać. Właśnie wiedząc, że seksuolog w ciągu dnia ma kilka bądź kilkanaście takich rozmów, czuję się z tym znacznie swobodniej. A także samo to, że jak teraz chodzimy do PsychoCare, to oni mają takie gabinety w normalnych mieszkaniach, gdzie też nie każdy wie po co tam idziemy.
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: seksuolog

Postautor: Inatka93 » 30 sty 2020, o 10:36

Jakimś cudem udało mi się zaciągnąć męża do seksuologa, chociaż łatwo nie było i powiem wam szczerze, jestem zdziwiona. Lekarka zasugerowała nam wprowadzenie zabawek erotycznych i mój mąż jest za tym ;) . Pokazał mi nawet takie wspólne wibratory - https://eropteka.pl/kategoria/produkty/ ... y/dla-par/ . Próbowaliście? Jak odczucia?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 12 Queries | GZIP : Off ]