Salon kosmetyczny Starogard Gdański

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Salon kosmetyczny Starogard Gdański

Postautor: Ania » 11 maja 2021, o 04:44

Hej, czy są tu jakieś kobiety ze Starogardu Gdańskiego lub okolic, które szukaja sprawdzonego gabinetu kosmetycznego? Jeśli tak to polecam salon JoKo na ul. Kościuszki - kosmetyczkastarogardjoko.pl/. Ja sam korzystam z ich usług regularnie - głównie jeśli chodzi o paznokcie i przedłużanie rzęs. Ale także korzystam z zabiegów oczyszczających i od czasu do czasu relaksuję się przy zabiegach spa. Panie w salonie bardzo miłe i profesjonalne. Atmosfera miłą, a ceny całkiem przystępne.
no avatar
User

arabika

Posty

1280

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Salon kosmetyczny Starogard Gdański

Postautor: arabika » 9 maja 2023, o 17:14

Muszę dodać, że ja również bardzo chętnie odwiedzam takie miejsca lecz na ten moment przede wszystkim skupiam się na tym aby również wiedzieć czym jest lifting oraz laminacja rzęs. Jak dla mnie bardzo ciekawie o tym właśnie napisano w https://aruba.rzeszow.pl/lifting-i-lami ... zym-polega i oczywiście sama chętnie takiego rodzaju wpisy czytam.
no avatar
User

Fedoceeva

Posty

10

Rejestracja

16 sty 2023, o 17:33

Re: Salon kosmetyczny Starogard Gdański

Postautor: Fedoceeva » 23 maja 2023, o 07:45

Wybierz "Fast Line Studio" w Krakowie i Warszawie https://fastlinestudio.pl/, a odkryjesz prawdziwe piękno! Nasz salon oferuje szeroki zakres usług od stylizacji włosów po profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Gwarantujemy, że wyjdziesz stąd z uśmiechem i pełnym zadowoleniem! Salon fryzjerski Warszawa - to my!
no avatar
User

Johen

Posty

404

Rejestracja

25 sty 2018, o 07:30

Re: Salon kosmetyczny Starogard Gdański

Postautor: Johen » 23 lis 2023, o 08:01

Ja polecam natomiast salon w Warszawie - EVE Kosmetyka Profesjonalna. Jeśli szukacie sprawdzonego miejsca to zdecydowanie warto się tam wybrać, bo na pewno będziecie zadowoleni z efektów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron