Rower

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

ewelinka

Posty

65

Rejestracja

2 lut 2021, o 07:10

Re: Rower

Postautor: ewelinka » 22 maja 2023, o 09:06

Może mi pomożecie mąż kupił rower elektryczny do dostaw jedzenia ma zajerestroaną działaność czy on musi teraz złożyć jakieś sprawozdanie? Natrafiłam na taką informację może ktoś z was też miał podobna sytuacje i mi doradzi :) https://projectzerowaste.pl/baterie-i-a ... awozdanie/
no avatar
User

amber

Posty

412

Rejestracja

15 kwie 2022, o 07:18

Re: Rower

Postautor: amber » 25 maja 2023, o 18:27

Witajcie! Jeśli szukacie wygodnej i funkcjonalnej koszulki do jazdy na rowerze, zerknijcie na koszulki Bontrager. Są one nie tylko stylowe, ale także zapewniają doskonałe odprowadzanie wilgoci i wentylację, co pozwala utrzymać komfort podczas długich tras. Sprawdźcie sami!
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1621

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Rower

Postautor: krystynaaa » 30 lis 2023, o 10:29

Wydaje mi się, że jednak bardzo dobrym wyborem będzie rowerek dla trzylatki . Jeśli chodzi o rowery jakie można tutaj kupić to rzeczywiście wyróżniają się one wysoką jakością i bardzo atrakcyjną ceną co jest też ważne.
Awatar użytkownika
User

bashirian.rafael

Posty

4

Rejestracja

30 lis 2023, o 17:04

Lokalizacja

Warszawa

Re: Rower

Postautor: bashirian.rafael » 30 lis 2023, o 17:06

Jakie macie zdanie na temat roweru elektrycznego?
no avatar
User

stoperek

Posty

3591

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Rower

Postautor: stoperek » 8 gru 2023, o 10:27

Jeśli szukacie produktów i akcesorii do rowerów jak np haki do wieszania to pozytywnie zaskoczy Was oferta sklepu https://rowery-colex.pl/101-haki-do-wieszania-rowerow Są przedstawicielem renomowanych marek jak Cannondale, Trek, Cervelo oraz Diamant. Swoim klientom służą pomocą zarówno przy doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego, części, akcesoriów i odzieży rowerowej, oraz doradztwem w kwestii sprawnego utrzymania i eksploatacji rowerów. Możecie im śmiało zaufać. W tym miejscu wysoka jakość zawsze idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Dodatkowo możecie u nich skorzystać również z usług serwisowych. Szczerze ich polecam.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1621

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Rower

Postautor: krystynaaa » 29 sty 2024, o 11:44

Moim zdaniem świetnym zakupem może okazać się też rowerek dziecięcy z bocznymi kółkami
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]