reklama w internecie

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

danielkr

Posty

1

Rejestracja

15 gru 2017, o 10:23

Re: reklama w internecie

Postautor: danielkr » 15 gru 2017, o 10:28

Ja polecam usługi agencji SEM7.pl . Stworzyli dla mnie stronę www i teraz zajmują się jej promocją. Zdecydowanie znają na rzeczy, efekty ich pracy przerosły moje oczekiwania :)
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: reklama w internecie

Postautor: Fards » 17 gru 2017, o 10:52

Ja osobiście bardzo doceniam wartość mailingów. To jest bardzo bezpieczny, mało ofensywny, ale wciąż efektywny sposób reklamy. Oczywiście trzeba się trochę postarać i wybrać odpowiednie narzedzia (ja korzystam z bardzo intuicyjnego Emu mail, który super sprawdza się w optymalizacji pisanych/tworzonych newsletterów). Dodatkowo warto trochę poczytać i się doszkolić z technik reklamowych albo po prostu mieć znającą się na tym osobę w szeregach pracowniczych.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: reklama w internecie

Postautor: LudwikB » 19 gru 2017, o 18:15

Sprawdźcie sobie firmę http://epublikacje.com/oferta zajmie się wykonaniem katalogów, albumów, folderów czy gazetek firmowych w wersji elektronicznej. Firma bardzo sprawna, szybka w działaniu, dobrze nam się z nimi współpracuje, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów ich pracy.
no avatar
User

Epakowacz.pl

Posty

13

Rejestracja

21 gru 2017, o 08:48

Re: reklama w internecie

Postautor: Epakowacz.pl » 21 gru 2017, o 09:10

Moim zdaniem każdy rodzaj reklamy bezie dobry i wskazany, a w zasadzie im więcej w nią zainwestujemy- tym większa szansa, ze szybko nam się to zwróci w postaci pozyskania klientów.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: reklama w internecie

Postautor: fangot » 5 wrz 2018, o 17:39

Marketing internetowy jest w tych czasach jedną z podstawowych rzeczy. Wszyscy znajomi, którzy prowadzą działalność korzystają z tego typu reklamy, ja osobiście wykorzystuje do tego https://solv.pl/uslugi/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.188s | 14 Queries | GZIP : Off ]