recykling

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

recykling

Postautor: bask » 12 sty 2015, o 20:09

czy recykling jest jeszcze opłacalną branżą? da się na tym zarobić? jak to wygląda? bo maszyny nowe są bardzo drogie, trochę się orientowałem, a co w kwestii popytu na takie usługi?
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: recykling

Postautor: kartonka » 13 sty 2015, o 07:51

no maszyny są dorgie, ale możesz kupić używne u mt recyklin. Jeśli chodzi o popyt to jest ale trzeba się dorbze wkręcić i znaleźć rynku zbytu ;)
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: recykling

Postautor: Diana21 » 22 sty 2015, o 11:39

Myślę, że to dalej opłacalna sprawa;) maszyny mogą być używane na początek, a jak firma się rozwinie to możesz nowe kupić;) teraz jest trend na wszystko co z ochroną środowiska związane, więc może jakąś dotację szarpniesz;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

sylwiaowal

Posty

1

Rejestracja

26 sty 2015, o 17:33

Re: recykling

Postautor: sylwiaowal » 26 sty 2015, o 17:35

Musisz podpisać dobrą umowę z firmą, bo inaczej nie widzę sensu
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: recykling

Postautor: sewery » 9 mar 2015, o 07:44

Moim zdaniem jak najbardziej tak. Teraz recykling staje się coraz bardziej modny także można na tym dobrze zarobić. Oczywiście bez odpowiedniego przygotowania i odrobiny szczęścia nic się nie uda. Dobrze jest trochę o tym poczytać http://www.tworzywa.pl/wiedzopedia/baza-tworzyw/ i zaczerpnąć języka, jak to się mówi. Warto również powalczyć o jakąś dotacje. Kasa fajna a i bardzo dużo pomoże na początek ;) Powodzenia życzę!
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: recykling

Postautor: dona3 » 21 sty 2021, o 11:09

Recykling również wolalem zawierzyć fachowcom, aby w przyszłości uniknąć ewentualnych kłopotów. Stąd moja decyzja o współpracy z https://www.mag-bar.pl/ , odpowiadającymi za recykling tworzyw sztucznych.
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: recykling

Postautor: tyrion90 » 14 lis 2021, o 16:01

Recykling to zdecydowanie opłacalna i potrzebna branża - zwłaszcza że obecnie stale rośnie świadomość odnośnie odpowiedniej utylizacji odpadów, więc placówki zajmujące się recyklingiem są coraz bardziej "w cenie". Sam dawniej nie orientowałem się w tym temacie, a od jakiegoś czasu wszystkie odpady z tworzyw sztucznych, które produkuje moja firma, oddaję do firmy ORION Recykling z Koziegłówek. Dzięki temu, są one przetwarzane na granulat i mogą zostać ponownie wykorzystane, a ja mam poczucie, że robię coś dobrego dla środowiska. Polecam każdemu zagłębić się w temat i skorzystać z usług firmy ORION Recykling, bo znają się na rzeczy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.221s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron