Reaktywacja Biznesu! - Jaka decyzja?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

krzymaj87

Posty

1

Rejestracja

14 lis 2013, o 21:56

Reaktywacja Biznesu! - Jaka decyzja?

Postautor: krzymaj87 » 14 lis 2013, o 21:59

Witam Wszystkich,

mam niecodzienny problem i myślę, że to dobre miejsce by prosić Was o poradę. Sedno sprawy jest w tym, że nie wiem sam co mam zrobić z moim zawieszonym w czasoprzestrzeni biznesem, ale zacznijmy od początku...

Kilka lat temu prowadziłem swój portal, interes rozkwitał, strona zaczynała się rozwijać i notować nawet setki tysięcy wejść miesięcznie. W pewnym momencie uznałem że nie dam rady sobie sam z tak dużym portalem i poprosiłem kogoś z dalekiej rodziny o pomoc. Niestety wiadomo jak się z rodziną wychodzi w interesach...całość skończyła się nie najlepiej, a ja musiałem zawiesić swoją działalność. Długo miałem dosyć prowadzenia własnej firmy ale minęły jakieś 2 lata i zaczynam o tym znowu myśleć. Mam jednak teraz dobrze płatną i pewną pracę i nie chciałbym tracić stabilizacji finansowej. Co mam do wyboru?:

- odejść z pracy i zacząć rozwijać biznes (słaby pomysł bo oczekiwane zyski mogą pojawić się za np. rok a do tego czasu trzeba będzie mocno klepać biedę)
- znaleźć młodego, ambitnego menadżera, który zechce przy mojej pomocy rozwijać ten biznes w zamian za np. udziały w firmie i zyskach (nie odchodzę z pracy i potencjalnie nie ryzykuję utraty płynności finansowej)
- spróbować wydzierżawić portal komuś w użytkowanie za odpowiednią odpłatą (mam dodatkowe źródło dochodu, jednak po okresie dzierżawy gdy portal wróci do mnie może być już bezużyteczny lub mieć nie najlepszą opinie wśród odbiorców wykreowaną przez uprzedniego dzierżawcę)
- szukać inwestora (jednak on pewnie zechce bym się w pełni zaangażował w rozwój portalu, a to będzie wiązało się z odejściem z pracy)

Szkoda mi tego co udało się wypracować na przestrzeni lat: współpraca z gigantami na rynku Polski, rozpoznawalność, marka. Proszę dajcie swoją opinię na ten temat im bardziej wyczerpujące tym bardziej pomocne mi będą. Z góry dziękuję i czekam...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.222s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron