program do zarzadzania firma

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

program do zarzadzania firma

Postautor: Manna » 12 wrz 2014, o 09:03

macie jakies sprawdzone programy do zarzadzania firma? zalezy mi tam, zeby taki program obejmowal wszystkie aspekty prowadzenia firmy, czyli zarządzanie finansami, dostawami, produkcją, analize biznesową, ogarnianie projektów itd.
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: Unima » 12 wrz 2014, o 09:55

ja od kilku lat korzystam z microsoft dynamics nav z navigator it. sprawdza sie bardzo dobrze, chyba wiekszosc firm z niego korzysta. ma wszystkie potrzebne funckje bez zadnych udziwnien.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: Manna » 12 wrz 2014, o 10:05

a mozesz cos blizyc, jak to dokladnie funkcjonuje?
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: Unima » 12 wrz 2014, o 10:42

no ogolnie zarzadzasz baza danych na poziomie finansow, relacji z klientami, marketingiem, dostawami, produkcja itd. takie typowo logistyczne :)
no avatar
User

Edyta Iwanicka

Posty

9

Rejestracja

1 wrz 2014, o 08:16

Lokalizacja

Wrocław

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: Edyta Iwanicka » 16 wrz 2014, o 13:14

Do zarządzania firmą polecam również system wfirma.pl, czyli platformę internetową do samodzielnego prowadzenia księgowości własnej firmy. Oprócz księgowości, dostępne są funkcjonalności kadrowe, fakturowanie, CRM, magazyn oraz złożone analizy. Dzięki systemowi macie zawsze zapewniony dostęp do danych swojej firmy.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: moris » 17 wrz 2014, o 14:04

Ja zarzadzam firma bez zadnyh rogramow
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: bizz » 22 wrz 2014, o 09:57

Własna firma to duże wyzwanie, chcąc zaistnieć warto więc mieć własną stronę internetową umieszczoną w dobrym i szybkim hostingu. Warto również pomyśleć nad własnym adresem email w swojej domenie. Mi to wszystko zapewniła firma Ibe. Ofertę możecie sprawdzić na url: www.ibe.pl .
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: MaciejN » 13 paź 2014, o 06:53

Z własnego doświadczenia wiem, że wiele osób zarządzających firmą ma problem z tworzeniem dokumentów. Sam prowadzę firmę, więc orientuję się w liczbie dokumentów na co dzień tworzonych w przedsiębiorstwie - umowy, formularze, dokumenty przetargowe, czasem naprawdę trudno jest to wszystko nadzorować. I jeśli mowa o programach do zarządzania firmą, to myślę, że przydatnym rozwiązaniem jest generator umów, tego typu jak ten - https://e-konsultantprawny.pl/. To pomocne narzędzie, zwłaszcza dla osób, które prowadzą małe przedsiębiorstwa i nie chcą zatrudniać nowych osób, odpowiedzialnych za tworzenie dokumentacji firmowej.
no avatar
User

rewort

Posty

1

Rejestracja

27 paź 2014, o 09:30

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: rewort » 27 paź 2014, o 09:34

Nie zapomnij o tym, aby chociaż "w pewnym stopniu" kontrolować to, co robią Twoi pracownicy. Nawet jeśli nie zatrudniasz ich wielu, warto wiedzieć, co robią w pracy. To Ty im płacisz. Moja pierwsza "ekipa" bardzo niemiło mnie zaskoczyła. Z następną jest znacznie lepiej. W pracy skupiają się przede wszystkim na pracy..
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: program do zarzadzania firma

Postautor: WaldemarS » 28 paź 2014, o 11:34

Jak już rozkręcisz biznes to pomyśl nad system lojalnościowym dla swoich pracowników. Polecam programy od http://www.motivationdirect.pl/stworz-wlasny-program/system-nagradzania/ ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 14 Queries | GZIP : Off ]