Problem z facetami na ulicy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

33tai

Posty

3

Rejestracja

9 lut 2017, o 02:26

Lokalizacja

Tulsa

Problem z facetami na ulicy

Postautor: 33tai » 9 lut 2017, o 02:28

Nie wiem w jakim dziale to umiescic. Chyba zycie bedzie najlepszym dzialem... mam pewien problem. W sumie opisuje go chyba tylko aby sie wyzalic. Wiem ze wiele z was chcialoby byc w takiej sytuacji ale ja juz tego nie moge zniesc. Mieszkam w sredniej wielkosci miasteczku poza granicami naszego kraju. Wyrozniam sie dosc znacznie. Blada cera, jasniejsze wlosy itp gdzie tu wszyscy ciemni i czarne wlosy... uwazam siebie za srednio ladna. Nie jestem jakas tam pieknoscia ale faceci tutaj chyba mysla inaczej... Jak ide ulica 90 procent facetow sie za mna oglada. Nie moge spokojnie przejsc aby sie 10 nie obejrzalo. I widza chyba ze nie jestem stad i komentuja czasem a ja znam tutejszy jezyk i naprawde nie jest to przyjemne... mialam juz kilka sytuacji ze ide do domu wzdluz dosc ruchliwej drogi a jakis samochod napakowany mlodymi facetami jedzie bardzo powoli obok mnie i UWAGA - zawraca na rondzie niedaleko i znow przejezdza obok mnie prawie sie zatrzymujac!! To jest straszne! Nie ubieram sie wyzywajaco wogole! dlugie spodnie, zwykle tshirty czy bluzki bez rekawow, brak wiekszych dekoltow... a ciagle jest tak samo! Codziennie! Co mam robic?? wygladac jak lump, bez makijazu i w za duzych ciuchach?? W sumie pytanie retoryczne... naprawde mnie to meczy. Jak wy zachowaly byscie sie w takiej sytuacji? Na poczatku mi sie to podobalo nawet. Jak faceci sie ogladaja na ulicy.... fajnie. Ale teraz to juz naprawde mam tego dosc! Czasem nawet sie boje... Nie jest to przyjemne... No. Wyrzucilam to z siebie
no avatar
User

stoperek

Posty

3568

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Problem z facetami na ulicy

Postautor: stoperek » 14 paź 2021, o 15:39

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://butiklalala.pl/spodnie-jeansowe
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.089s | 13 Queries | GZIP : Off ]