Prezent upominek?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1623

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Prezent upominek?

Postautor: krystynaaa » 23 lis 2023, o 08:23

Ogólnie świetne opinie posiada prezent na walentynki dla niego
Awatar użytkownika
User

borer.roger

Posty

4

Rejestracja

23 lis 2023, o 12:59

Lokalizacja

Żywiec

Re: Prezent upominek?

Postautor: borer.roger » 23 lis 2023, o 13:04

Jaki prezent by was naprawdę ucieszył?
no avatar
User

Kleo

Posty

410

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Prezent upominek?

Postautor: Kleo » 27 lis 2023, o 08:16

Prezenty świąteczne to dla mnie okazja do sprawienia czegoś wyjątkowego. Tym razem postawiłam na coś, co z pewnością zaskoczy moich bliskich - voucher na weekendowy pobyt w apartamencie. Sprawdźcie ofertę na www.apart-center.pl, jeśli również taka forma prezentu do was trafia.
Awatar użytkownika
User

klein.yessenia

Posty

4

Rejestracja

28 lis 2023, o 14:33

Lokalizacja

Wrocław

Re: Prezent upominek?

Postautor: klein.yessenia » 28 lis 2023, o 14:35

A ja zastanawiam się nad odpowiednimi podarunkami firmowymi dla moich pracowników. Zastanawiam się nad hurtowym zamówieniem tych czapek zimowych z własnym nadrukiem - https://videodruk.pl/tekstylia/czapki-reklamowe/czapki-zimowe co sądzicie? Czapka zimowa z nadrukiem może stanowić atrakcyjny zestaw, jeśli dodasz do niej rękawiczki i szaliki reklamowe. Tego rodzaju akcesoria również znajdziesz w naszym asortymencie. Oprócz drobnych akcesoriów na chłodne pory roku możesz wybrać także większe elementy odzieży.
no avatar
User

stoperek

Posty

3642

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Prezent upominek?

Postautor: stoperek » 14 gru 2023, o 07:30

Jako prezent upominek zawsze super sprawdzają się personalizowane kubki. Takie które bardzo łatwo jest stworzyć znajdziecie w https://kapkap.eu/ Dostępnych jest tam wiele grafik również dla miłośników psów i kotów. Zamawiając kubek u nich otrzymujecie wysoką jakość wykonania w bardzo konkurencyjnej cenie. Będziecie zachwyceni zakupami w tym miejscu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]