Prawnik rozwodowy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Ipsita

Posty

4

Rejestracja

9 paź 2020, o 06:44

Prawnik rozwodowy

Postautor: Ipsita » 20 paź 2020, o 05:37

Witajcie
Staram się znaleźć dobrego adwokata i prawnika rozwodowego. Chodzi mi o kogoś kto przygotuje i poprowadzi sprawę o rozwód. Zależy mi głównie na profesjonalizmie i długoletnim doświadczeniu. Dajcie znać, jeśli coś polecacie.
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: adik356 » 25 paź 2020, o 20:13

Z Trójmiasta zdecydowanie mega skuteczny w takich sprawach jest mec. Cejrowski. Zerknij na www.cejrowski.pl albo ich Facebooka, podpytaj i działaj.
no avatar
User

Ipsita

Posty

4

Rejestracja

9 paź 2020, o 06:44

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: Ipsita » 26 paź 2020, o 02:40

Ipsita pisze:Witajcie
Staram się znaleźć dobrego adwokata i prawnika rozwodowego. Chodzi mi o kogoś kto przygotuje i poprowadzi sprawę o rozwód. Zależy mi głównie na profesjonalizmie i długoletnim doświadczeniu. Dajcie znać, jeśli coś polecacie.

Trochę poszukałem i trafiłem na tego: https://www.rozwodznia.pl/ Znacie jeszcze jakichś?
no avatar
User

Nardel

Posty

139

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: Nardel » 11 maja 2021, o 04:30

Od rozwodów polecam kancelarię mecenas Magdaleny Karaczun - karaczun.com.pl . Pani mecenas w każdą sprawę się angażuje i traktuje indywidualnie. Możecie liczyć na pełen profesjonalizm. Usługi prawne wykonywane są z zachowaniem najwyższej staranności i poszanowaniem zasad etyki adwokackiej. Kancelaria prowadziła rozwód mojej siostry - wszystkim się pani mecenas zajęła.
no avatar
User

arabika

Posty

1281

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: arabika » 20 lip 2021, o 17:13

Tak naprawdę ja nigdy jeszcze nie miałam sprawy rozwodowej i mam nadzieję, że jakoś to szybko u mnie nie nastąpi. Jednak ja jestem zdania, że fajnie jest po prostu wiedzieć co nieco na ten temat. Jakiś czas temu czytałam w https://magazynlbq.pl/jak-uzyskac-szybki-rozwod/ jak można uzyskać właśnie szybki rozwód.
no avatar
User

malwina09

Posty

29

Rejestracja

23 sty 2017, o 10:11

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: malwina09 » 30 lip 2021, o 18:50

Podobno z mec. Mindykowskim (Trójmiasto) takie szybkie rozwody to norma, nawet z orzekaniem o winie doskonale sobie radzi w dość szybkim czasie
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: wamies » 7 wrz 2021, o 08:33

Jeśli chodzi o sprawdzoną i zaufaną kancelarię zajmującą się tym tematem to ze swojej strony mogę polecić https://adwokat-siemaszkobaron.pl/.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: karla » 26 paź 2021, o 05:51

Korzystałam z usług kancelarii adwokata Łukasza Węgłowskiego podczas rozwodu i mogę z całą pewnością powiedzieć że nie znam lepszych adwokatów od rozwodów niż Barbara i Łukasz Węgłowscy. Poza tym zajmują się nie tylko samym rozwodem ale też sprawami z nim związanymi, czyli także alimentami, opieką nad dziećmi czy podziałem majątku
no avatar
User

Toffik98

Posty

18

Rejestracja

17 paź 2020, o 10:02

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: Toffik98 » 7 lis 2021, o 13:37

Jeśli potrzebujecie pomocy profesjonalnego radcy prawnego, zapoznajcie się z ofertą kancelarii https://urbanskikancelaria.pl/. Ta kancelaria obsługuje zarówno dla firmy, jak i klientów indywidualnych.
no avatar
User

djmarry

Posty

40

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Prawnik rozwodowy

Postautor: djmarry » 17 lis 2021, o 16:26

Od rozwodów jednymi z najlepszych są adwokaci z kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach. Zajmowali się moim rozwodem, jak i kilku innych znajomych. Tak, niestety w tych czasach rozwody są na porządku dziennym i spora część społeczeństwa ma to za sobą.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron