Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: Thief » 12 sty 2017, o 13:45

Witajcie! Ostatnio rozstaliśmy się z lekarzem, który dotychczas zajmował się naszym synkiem. Rzecz w tym, że facet chciał non stop serwować młodemu kurację antybiotykową, a z tego co sie orientuję, to od tego się odchodzi bo jest wiecej wad (a raczej zagrożeń) niż korzyści z takiego leczenia. Wobec tego chciałbym zasięgnąć od Was internautówopini o tym, gdzie w Krakowie można znaleźć dobrych lekarzy.
no avatar
User

zwyczajna

Posty

13

Rejestracja

24 sie 2016, o 08:36

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: zwyczajna » 12 sty 2017, o 14:39

Oho… pewnie jakiś starej daty lekarz, co po studiach nawet na żadnej konferencji nie był, nie mówiac o doszkalaniu się. Tacy są najgorsi… Najlepiej znajdź sobie jakiegoś młodego, nie takiego od razu po studiach, ale najlepiej lekarza, który cały czas gdzieś szuka sposobu na to, by rozwijać swoją wiedzę.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: bajeczna » 13 sty 2017, o 08:25

Koleżanko, to, że lekarz jest starszej daty to go od razu nie skreśla. Znam wielu młodych lekarzy, którzy po studiach uważają, że sa bogami, a też znam i takich, którzy już na pewno w życiu nie jedno widzieli, a mimo wszystko jeżdżą na różne sympozja i stale poszerzają swoje umiejętności. To nie kwestia wieku, a raczej po prostu człowieka. Np. tutaj http://www.nzozrevita.pl/specjalisci/ znajdziesz wielu doświadczonych lekarzy, takch, którzy rozumieją, że choroby też się rozwijają, a co najważniejsze rozwija się technologia ich leczenia. Tam nie ma miejsca na zadzieranie nosa, bo się jest lekarzem i tyle.
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: Thief » 13 sty 2017, o 12:00

Ten ośrodek, co go koleżanka podala, to dobry jakiś? Bo widzę, że tutaj też mają pediatrię i zastanawiam się, czy warto spróbować do nich uderzyć.
no avatar
User

bajeczna

Posty

12

Rejestracja

23 sie 2016, o 10:55

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: bajeczna » 13 sty 2017, o 13:59

Czy pediatra jest tam dobry, to nie wiem. Ja osobiście jeżdżę tam do diabetologa i jestem bardzo zadowolona. Ale myślę, że są to lekarze, którzy trzymają równy – ludzki poziom opieki, więc warto przynajmniej spróbować. Tak jak patrzę po większości opisów, to wielu z tych lekarzy to ordynatorzy w innych placówkach, a ordynatorem za nic się nie zostaje, prawda?
no avatar
User

64peter

Posty

2

Rejestracja

14 sty 2017, o 16:16

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: 64peter » 14 sty 2017, o 17:11

Najlepiej popytać znajomych. Może kogoś polecą. W razie czego można posiłkować się listą nazwisk https://www.znanylekarz.pl/pediatra/krakow
no avatar
User

MacDonald

Posty

40

Rejestracja

16 sie 2013, o 12:43

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: MacDonald » 16 sty 2017, o 07:19

Zgadzam sięz koleżanka wyżej. A co do ich pediatry to rzeczywiście jest profesjonalista. Ja sam mam dwie córy i jeżdzę z nimi właśnie do NZOZ Revita i wiem, że moje dziewczynki mają bardzo dobrą opiekę. Przede wszystkim pan ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest zawsze uśmiechnięty (no chyba, że to po prostu moje księżniczki są tak sympatyczne, a muszę przyznać, że póki co są dobrze ułożone ;)). Z tego co wiem, to oprócz pediatrii pan doktor ma również specjalizację w rehabilitacji medycnzej, więc jak młody się połamie (czego oczywiście nie życze), to też pomoże. Tylko musisz tam się umówić telefonicznie, żeby go spotkać
no avatar
User

Thief

Posty

73

Rejestracja

29 lip 2013, o 12:16

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: Thief » 16 sty 2017, o 09:44

Tak jak właśnie przeglądam to widze, że Ci lekarze to doświadczeni ludzie. Jeśli pan doktor pediatra jest tak dobry, jak mówisz, tosię umówię i pojadę tam ze swoim Antkiem. Przy okazji może sam się umówię do kardiologa, bo ostatnio coś mi ciśnienie szaleje. No ale dobra, najważniejsze informacje mam. Dzięki Wam kochani za Wasze odpowiedzi! Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: danny4231 » 5 kwie 2019, o 09:17

szukam sprawdzonego pediatry z Żywca!!!
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Potrzebny dobry pediatra, gdzie go znajdę?

Postautor: cyryl18 » 5 kwie 2019, o 10:08

Dobrze, że pytasz. Ostatnio miałem okazję i przyjemność skorzystać z fachowej pomocy i wsparcia zaoferowanego przez obsługę pediatryczną z Lar-Med http://www.larmed.pl/ . Dzięki wysokiej wiedzy tamtejszych specjalistów udało mi się rozwiązać dręczące mnie problemy zdrowotne. Nie ma mowy już o żadnych dolegliwościach!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 14 Queries | GZIP : Off ]