Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: Dyskutant » 16 maja 2013, o 12:57

Witajcie
Może Wy wiecie i macie jakieś propozycje na to, komu będzie najlepiej zlecić tanie i skuteczne pozycjonowanie stron w warszawie? Jaka firma będzie najlepsza na tym polu?
no avatar
User

Mateusz S

Posty

20

Rejestracja

9 maja 2013, o 09:10

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: Mateusz S » 25 maja 2013, o 10:07

sam spróbuj, nie jest to trudne, pozdr
no avatar
User

Irek

Posty

1

Rejestracja

24 wrz 2013, o 09:00

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: Irek » 24 wrz 2013, o 09:06

Poprzednik mój ma w pewnym sensie racje, gdyż wielce trudne samo wypozycjonowanie prostych fraz nie jest. Nie mniej jednak, bez odpowiedniej wiedzy może przynieść to wiele negatywnych skutków, ewentualnie filtr, czy też ban strony w wyszukiwarce google. Jako, że sam korzystam z usług działalności mieszczącej się w Warszawie, pragnę polecić firmę zwaną jako DAMTOX. Współpracuję z nią od trzech lat i nie mogę powiedzieć na temat tej działalności złego słowa. Pracownicy pomagają w wielu kwestiach i co najważniejsze, skuteczność tych działań jest na najwyższym poziomie.

pozdrawiam Irek
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: lattemacchiato » 27 lis 2013, o 13:38

Nie wiem czy koniecznie pozycjonowanie trzeba zlecać firmie znajdującej się w naszym mieście? Toż to bardziej na pracy zdalnej polega, a sądzę że chociaż na te jedno spotkanie do dobrej firmy pozycjonującej jesteśmy w stanie przejechać trochę kilometrów. Zawsze można też umówić się z właścicielem gdzieś na spotkanie w dogodnym dla nas miejscu.
Co do dobrego pozycjonowania to ja słyszałam o firmie Bizzit-ponoć mają pracowników, którzy bardzo rzetelnie wykonują swoją pracę, a buzz marketing jest ich pasją. Myślę, że to już jest jakieś kryterium wyboru, bo kiedy pracownicy są zaangażowani w to co robią to i jakoś pracy będzie lepsza. Także może warto spróbować tam, ale to tylko delikatna sugestia.
no avatar
User

smyk

Posty

78

Rejestracja

4 paź 2012, o 10:17

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: smyk » 4 gru 2013, o 18:16

A czy musi to być Warszawa? Internet nie zna czegoś takiego jak granice :) Zleć to do http://seoventure.pl/ który znany jest w branży ze skuteczności. Działają na rynku od ponad 5 i większość stron którymi się zajmowali szybko osiągały topowe pozycje. Wszystkie formalności można załatwić przez internet lub telefon :)
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: zyjes » 11 sty 2014, o 14:57

No właśnie. Pozycjonowanie to praca w sieci, więc czemu koniecznie stolica? Wpisz sobie w wyszukiwarkę pozycjonowanie stron katowice Ja skorzystałem z oferty firmy z Katowic właśnie i nie narzekam. Fajnie nam się współpracuje.
no avatar
User

Sława

Posty

36

Rejestracja

15 maja 2013, o 08:19

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: Sława » 12 sty 2014, o 14:05

Można spróbować samemu, ale ja bym to zleciła komuś, szkoda samemu tracić na to czas
no avatar
User

nant3s

Posty

12

Rejestracja

14 sty 2014, o 11:25

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: nant3s » 14 sty 2014, o 11:31

Piszecie aby spróbować samemu... ale to nie jest takie proste jak by się wydawało! Szczególnie przy tak diametralnie zmiennym algorytmie google, co chwile coś innego jest wyznacznikiem wzorowego pozycjonowania, aż często nie można za tymi zmianami nadążyc. Tak więc ja proponuję zlecić takie pozycjonowanie komuś, i nie koniecznie to musi być firma z Warszawy :)
Pozdrawiam i zapraszam: baau.pl, damglass.pl
damglass.pl - uchwyty do szyb
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: kolaa » 16 sty 2014, o 08:13

Ja zdecydowałam się na firmę Design Pro i się nie zawiodłam. Naprawdę dobra i konsekwentna firma prowadząca skuteczne kampanie reklamowe. Firmę znałam już wcześniej, ponieważ wykonali dla mnie stronę www i byłam bardzo zadowolona. Jeśli chcecie zobaczyć realizacje firmy to zajrzyjcie tutaj - http://www.design-pro.com.pl/portfolio,7.html .
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

anna80

Posty

32

Rejestracja

13 lip 2013, o 14:25

Re: Komu zlecić pozycjonowanie w Warszawie?

Postautor: anna80 » 15 mar 2014, o 10:20

Ja pozycjonuje swoją stronę: JFM samodzielnie. Wiadomo nie są to najtrudniejsze frazy i powoli idę do góry.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.136s | 12 Queries | GZIP : Off ]