Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.bud.

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.bud.

Postautor: Jerzy Kowalski » 18 mar 2013, o 11:12

Poszukuje biura rachunkowego, które mogłoby zająć się rozliczeniem vatu budowlanego na terenie Wrocławia (ewentualnie online). Liczę na skuteczność i zaangażowanie, ponieważ sprawa jest trochę zagmatwana. Wykonałem dzisiaj parę telefonów, ale z tego co się okazało nie znalazłem biura, które mogłoby się tym zająć. Za wszelkie pomocne informację dziękuję. Pozdrawiam
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.

Postautor: blackspade » 18 mar 2013, o 15:59

Ja też proszę o informację, w maju mam zamiar przeprowadzić generalny remont. Rozumiem, że tutaj nie da rady rozliczyć usług ekipy? Nie wiecie jakie towary przypadają odliczeniu?
Awatar użytkownika
User

Evidence

Posty

31

Rejestracja

26 sie 2012, o 16:36

Re: Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.

Postautor: Evidence » 19 mar 2013, o 09:45

Nie, nie ma takiej możliwości rozliczenia usług ekipy. Jednak możesz zakombinować w inny sposób. Mianowicie kupić na siebie wszystkie towary budowlane dla ekipy. Co do tych materiałów to w Internecie krązy, gdzieś spis, znajdziesz, go również na stronie ministerstwa. Biuro jakie mogę polecić to podatek na hallera. Rozliczają mi moją działalność od roku i nie mam żadnych uwag co do pracy. W ramach mojej działalności gospodarczej rozliczają kuzynowi vat za towary budowlane.
Po 4 miesiącach dostał około 4,700. Prowizja wyniosła 350pln, więc uważam, że dobry interes.
Fata prementia longos efficiunt, celeres fata benigna dies
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.

Postautor: Jerzy Kowalski » 19 mar 2013, o 12:54

Evidence pisze:Biuro jakie mogę polecić to podatek na hallera. Rozliczają mi moją działalność od roku i nie mam żadnych uwag co do pracy. W ramach mojej działalności gospodarczej rozliczają kuzynowi vat za towary budowlane.
Po 4 miesiącach dostał około 4,700. Prowizja wyniosła 350pln, więc uważam, że dobry interes.



Dzięki za info, skontaktowałem się z nimi, w końcu ktoś się tym zajmie we Wrocławiu...
no avatar
User

malgoska

Posty

6

Rejestracja

7 kwie 2013, o 13:50

Re: Poszukuje biura rachunkowego do rozliczenia vatu za mat.

Postautor: malgoska » 7 kwie 2013, o 22:16

Zanim cokolwiek zrobisz skonsultuj się z biurem rachunkowym. Moje odliczenia dobrze policzyli w biurze w Warszawie na Bielanach.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 13 Queries | GZIP : Off ]