Produkcja opakowań big bag

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
Awatar użytkownika
User

karolinas33

Posty

12

Rejestracja

12 wrz 2012, o 07:47

Produkcja opakowań big bag

Postautor: karolinas33 » 6 paź 2012, o 11:21

co myślicie o takim biznesie? Mój znajomy od niedawna zaczął i ciekawy jestem czy mu to wyjdzie. Generalnie torby big bag są czesto wykorzystywane ale czy wyprze konkurencję to nie wiem


gabloty informacyjne
tablice ogłoszeniowe


www.admiral-pobierowo.pl
Ostatnio zmieniony 18 lut 2014, o 19:26 przez karolinas33, łącznie zmieniany 3 razy
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: Dyskutant » 6 paź 2012, o 21:24

To chodzi o takie opakowania w których są np. kostki brukowe? Wrzucone do takiego skórzanego worka w kolorze białym? :)
Zobacz tutaj i dowiedz się jak wygląda prawo spadkowe
Awatar użytkownika
User

ego

Posty

7

Rejestracja

23 lut 2013, o 21:47

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: ego » 23 lut 2013, o 22:00

Opakowania to dobry biznes, ale najwazniejsze jest znalezienie stałych klientów. Wówczas można zaplanowac dokładnie produkcję i zatrudnić załogę. Ja właśnie zastanawiam się też nad otwarciem biznesu związanego z produkcją opakowań kartonowych i foliowych, coś w tym stylu jak ma np. firma Rajapack (zobacz na stronie), zwłaszcza, że znam technologię produkcji tego typu opakowań.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 07:37

Pomysł jest całkiem niezły, ale trzeba dokładnie przemyśleć do jakich odbiorców powinniśmy w tym przypadku trafić i najlepiej przedstawić im swoją ofertę i sprawdzić, czy coś takiego w ogóle by im odpowiadało.
no avatar
User

Mauro

Posty

1

Rejestracja

6 sty 2014, o 02:46

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: Mauro » 6 sty 2014, o 03:01

Generalnie każdy biznes powinno się rozpocząć od dokładnego zbadania rynku - potencjalny popyt, konkurencja itp. Nie wiem jak z tymi opakowaniami "big bag", ale parę lat temu mój sąsiad wystartował z produkcją opakowań tekturowych (firma nazywa się Igopak) i z tego co opowiadał, na początku nie było tak łatwo bo ciężko było się wstrzelić w rynek. Teraz już nie musi opowiadać bo tą firmę mam za płotem:) i widzę jak się szybko rowinęła. Produkują jakieś kartony i pudełka, a co jakiś czas przyjeżdżają TIR-y po odbiór towaru. Z tej mojej "sąsiedzkiej obserwacji":) wynika, że produkcja opakowań, to musi być naprawdę dochodowy biznes.
no avatar
User

Masertiger

Posty

5

Rejestracja

22 gru 2020, o 11:30

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: Masertiger » 29 paź 2021, o 09:12

Bardzo dobra firma, która projektuje opakowania, tworzy wykrojniki do opakowań, to Big Plus http://bigplus.pl
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Produkcja opakowań big bag

Postautor: Romeq77 » 20 wrz 2022, o 09:28

Ja wychodzę z założenia, że to przecież na tyle indywidualna kwestia, że każdy powinien samodzielnie przemyśleć, co najlepiej sprawdzi się w jego firmie. Na stronie https://sklep.grala.com.pl/rekawy-tunel ... 02087.html czytałem więcej na temat zastosowania rękawów foliowych. Sam nie miałem okazji pracować na takich produktach i ciekawi mnie, jak wygląda to w praktyce. Co sądzicie?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]