Prezent dla chrześniaka - pomocy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: MartaJa » 15 lut 2013, o 10:50

Nie wiem co kupić w prezencie dla pięcioletniego chrześniaka, a zbliżają się jego urodziny. Znalazłam niejeden dobrze wyposażony sklep z zabawkami, ale na nic nie mogę się zdecydować. Może zamiast zabawek wybrać coś z elektroniki?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: Kocica » 17 lut 2013, o 13:59

Zabawka to dobry pomysł, nie opyla się takiemy bajtlowi od razu serwować elektronicznego wypasu.
Dobra gra planszowa czy coś w tym guście będzie akurat.
W tym sklepie http://szkolnis.pl/ mają fajne klocki dmuchane - duuuże paki, może takie cos?
no avatar
User

Magdalena

Posty

9

Rejestracja

19 lut 2013, o 14:44

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: Magdalena » 19 lut 2013, o 14:51

Ja mam czteroletniego chrześniaka i przy każdej okazji mam problem z kupowaniem prezentów. Mały ma tyle zabawek, że każda kolejna wydaje mi się zbędna. Ostatnio kupiłam strój na bal przebierańców. Mam nadzieje, że sie przyda, a i zabawy będzie sporo. Był to strój Prosiaczka :)
Awatar użytkownika
User

andrew Wajda

Posty

5

Rejestracja

21 lut 2013, o 14:13

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: andrew Wajda » 21 lut 2013, o 14:34

może zabierz go do kina lub teatru dla dzieci? lub kup mu bilet. Mój chrześnaik był z takiego prezentu bardzo zadowolony :)
no avatar
User

Katarzynaa

Posty

10

Rejestracja

22 lut 2013, o 12:44

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: Katarzynaa » 22 lut 2013, o 12:49

Zabranie gdzieś dziecka w ramach prezentu to naprawdę świetny pomysł! Dzieciaki mają teraz mnóstwo zabawek.
Ten program magazynowy jest naprawdę fajny:)
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: green » 26 lut 2013, o 17:01

Myślę również że najlepszym prezentem będzie taki dzięki któremu będzie mogli pobyć razem a jeszcze dodatkowo mały coś przeżyje,na przykład wspólne nurkowanie w warunkach basenowych, czy spływ kajakowy na pewno będzie to lepsze jak zabawka.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: wiosna » 28 lut 2013, o 08:27

A może wybierz się do stacjonarnego sklepu z zabawkami, pooglądaj wszystko na żywo, zobaczy jak to działa, i wtedy łatwiej będzie Ci podjąć decyzję.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: lattemacchiato » 6 mar 2013, o 08:41

Wszystko zależy od tego jakim dzieckiem jest chrześniak. Czy energicznym i lubiącym sport, czy też raczej spokojnym, preferującym zabawę w domowym zaciszu. Prezentów dla dzieci jest teraz na rynku od groma, dlatego też ważny jest odpowiedni wybór. Dobrym pomysłem jest podpytanie rodziców dziecka, co lubi, co go interesuje, jakie są jego marzenia itd. Lepiej nie kupować prezentów na czuja;)
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: kobietapracujaca » 4 lis 2015, o 18:03

Takiemu maluchowi może warto kupić jakąś drewnianą zabawkę bo po pierwsze są eko po drugie szybko taka zabawka się nie zniszczy. Jeżeli szukasz takich rzeczy to zajrzyj tutaj https://jakiprezent.pl/prezenty/boze-narodzenie-25-12 mają bardzo duży wybór, a ceny są przystępne.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Prezent dla chrześniaka - pomocy

Postautor: bizz » 29 gru 2015, o 12:37

Może warto zainteresować dziecko muzyką. Na http://sklep-muzyczny.com.pl/p/880/5768 ... menty.html widziałem bogatą ofertę instrumentów muzycznych w dobrych cenach. Jeśli więc chcecie, to możecie zapoznać się z dostępną tutaj ofertą sprzętu i instrumentów muzycznych.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.294s | 16 Queries | GZIP : Off ]
cron