Otworzenie zakładu kamieniarskiego w Krakowie.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Tygrsyeuropy

Posty

1

Rejestracja

20 maja 2010, o 20:07

Otworzenie zakładu kamieniarskiego w Krakowie.

Postautor: Tygrsyeuropy » 20 maja 2010, o 20:10

Witam serdecznie , chciałbym otworzyć własny interes .Na dzień dzisiejszy wchodzą w grę tylko dwa z tego jednemu jestem bliższy , ale nie jestem do niego przekonany. Chodzi o otworzenie zakładu kamieniarskiego w Krakowie . Najchętniej zająłbym się tworzeniem płyt z kamienia naturalnego na podłogi, blaty itp. ale zdaje sobie sprawę ,że pewnie moim głównym utrzymaniem będą nagrobki.Zdaje sobie sprawę z tego ,że krąg kamieniarzy to zamknięta kasta i ciężko się tam dostać .I raczej ludzie Ci mało mówią o swojej pracy ale może ktoś wie coś więcej na ten temat.Nie muszą być odpowiedzi tutaj mogą być odpowiedzi na ten temat w PW. Jest to również dość męcząca praca. Zdaje sobie również sprawę z kosztów które będę musiał ponieść ale pomińmy ten aspekt. Mnie bardziej interesuje inna rzecz, czy da się z tego wyżyć . Jak ta branża ma się na dzień dzisiejszy. Jeśli chodzi o biznes to zaczynam dopiero raczkować, ale jestem gotowy na poniesienie ryzyka ale zależy mi na dobrym jego ocenieniu , nie boje się również ciężkiej pracy .Doświadczenia nie posiadam w tej pracy pomimo ukończenia studiów z jedną ze specjalizacji obróbka kamienia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 14 Queries | GZIP : Off ]