Hydroizolacja

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Hydroizolacja

Postautor: Roku88 » 5 sie 2020, o 15:45

Hej. Kto wykona najlepiej hydroizolacje dachu plaskiego waszym zdaniem? Zastanawiam sie nad hydroizolacje dachów Co sadzicie? Pozdrawiam.
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

Nardel

Posty

140

Rejestracja

9 lis 2018, o 08:53

Re: Hydroizolacja

Postautor: Nardel » 11 sie 2022, o 04:10

Do wykonania profesjonalnej hydroizolacji polecam firmę Selena ESG, która wykonuje hydroizolacji dachów płaskich za pomocą produktów marki COOL-R. Jest to płynna powłoka, ktora nie tylko doskonale zabezpiecza przed wilgocią, ale także ma wysoką refleksyjnością i emisyjnością. Dzięki temu dachy budynków nagrzewają się nawet 70% mniej, a to w znaczący sposób wpływa na redukcję kosztów eksploatacji budynków oraz jego energochłonności.
no avatar
User

stoperek

Posty

3676

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Hydroizolacja

Postautor: stoperek » 25 mar 2024, o 09:39

Jeśli interesują Was kwestie związane z hydroizolacją to koniecznie zapoznajcie się z artykułem na stronie https://atp-budownictwo.pl/hydroizolacj ... ia-plytek/ Poza wartościową wiedzą możecie również skorzystać z ich usług. Wykonują kompleksowe realizacje inwestycji obiektów prywatnych oraz przemysłowych. Ponadto gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez nich usług, na które udzielają odpowiedniej gwarancji. Współpraca z nimi to dobry pomysł.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mixon i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.301s | 12 Queries | GZIP : Off ]