Biznes online (nie fejk)

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

WIlku93

Posty

1

Rejestracja

8 lip 2020, o 06:22

Biznes online (nie fejk)

Postautor: WIlku93 » 8 lip 2020, o 06:27

Cześć! 
Od pewnego czasu działam w biznesie, który można prowadzić na odległość, face to face oraz online (nie jak FutureNet, czy namawianie ludzi do brania kredytów itd). Swego czasu produkty, które można otrzymać w tej firmie bardzo pomogły  mi  zdrowotnie  gdzie całkowicie odstawiłem różne antybiotyki podczas anginy czy grypy, dla mojego Ojca pomogły pozbyć się problemów z cholesterolem, a mamie pomagają przy hashimoto.  I właśnie dlatego chcę też przenieść ten biznes z polecania osobistego na stronę internetową. 

Tak w skrócie: Jest to biznes oparty na dwóch rozgałęzieniach:

1) Polecanie i sprzedaż produktów (sam mam ich mnóstwo w domu więc wiem co polecam, ponieważ są na prawdę super i działają)
2) Polecanie biznesu innym i dokładnie wytłumaczenie jak dojść do fajnych kwot (jak pisałem, to nie jest fejk. Firma działa oficjalnie w większości krajów świata, posiada dyplomy oraz certyfikaty i przynosi dla ludzi bardzo ciekawe dochody(o ile oczywiście starają się do niech dojść)).


Jest to pierwsza moja strona biznesowa, a domyślam się, że znajdę tu sporo osób, które znacznie lepiej ode mnie znają się na tego typu stronach dlatego jeżeli ktoś znajdzie chwilę chciałbym prosić o poradę czy dobrze zabieram się do tego tematu, czy coś na stronie wg waszej ważnej opinii powinno zostać zmienione lub np. czy żeby zainwestować w programy typu Adwords jeżeli chcę bardziej i opłacalnie poszerzyć zasięg  strony, ponieważ już słyszałem tyle sprzecznych opinii na ten temat , że sam nie wiem czy warto korzystać z tej kampanii czy nie. Jeżeli ktoś chciałby żebym coś napisał o tym biznesie, w którym fajnie zarabiam mogę coś napisać ale podkreślam, że to nie jest tutaj mój cel w tym poście. Chcę poradzić się bardziej doświadczonych osób jak w waszej opinii wygląda moja strona, co by was w niej zainteresowało, a co w niej zniechęciło żeby wyciągnąć wnioski.

Link do strony: 

biznes-forever.com/

Pozdrawiam i Dziękuję :) 
no avatar
User

Damian19867

Posty

4

Rejestracja

10 lip 2020, o 09:16

Re: Biznes online (nie fejk)

Postautor: Damian19867 » 10 lip 2020, o 09:20

ciekawy temat
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.062s | 13 Queries | GZIP : Off ]