Samochód Asenizacyjny

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

matek555

Posty

1

Rejestracja

9 lip 2020, o 05:34

Samochód Asenizacyjny

Postautor: matek555 » 9 lip 2020, o 05:39

Witam serdecznie,
Planuje zakup samochodu asenizacyjnego i mam do Państwa kilka pytań. Czy jest może ktoś na forum kto prowadził lub prowadzi taką działalność?
Już rok temu zastanawiałem się nad tą działalnością, ale zrobiłem rozeznanie wśród osób które się tym zajmowały i każda twierdziła że to się nie opłaca, że jest to bez sensu i żeby dać sobie spokój.
Jednak codziennie widzimy wiele samochodów asenizacyjnych i są one chyba potrzebne, chyba że jest podłączona kanalizacja, wtedy nie.
Wiele osób mówiło mi że się to nie opłaca, ponieważ na oczyszczalni, zlewając beczkę płacimy prawie połowę zarobku od klienta, czy to prawda?
Jeśli jest tu ktoś taki, kto prowadził taką działalność, bardzo prosiłbym o rady, czy jest sens pchać się w ten interes czy nie.
Prowadzę aktualnie działalność gospodarczą, jest to sklep spożywczy, jednak podatek dochodowy Nas wykańcza i jest coraz większy, stąd pomysł żeby pójść w tą stronę i zrobić w ten sposób jakieś koszty (paliwo, naprawy, opony, OC itp).

Bardzo prosiłbym o rady osób które się tym zajmowały, nie będzie to jedyny dochód, lecz dodatkowy, ale czy jest sens się w to pchać w tych czasach.

Pozdrawiam! :D
no avatar
User

Kasia1909

Posty

4

Rejestracja

9 lip 2020, o 10:12

Re: Samochód Asenizacyjny

Postautor: Kasia1909 » 9 lip 2020, o 10:17

do samochodu koniecznie dokup nadajnik gps http://topguard.pl
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Samochód Asenizacyjny

Postautor: tomekpanq » 11 mar 2021, o 14:57

Jak szukacie sprawdzonej firmy, która specjalizuje sie w udrażnianiu kanalizacji i przepychaniu rur, a także monitoringu kanalizacji to zerknijcie sobie na stronę https://www.pomockanalizacyjna.pl/udraznianie-rur/. To bardzo dobra firma. Działają w Wawie i okolicach. Ceny całkiem spoko, więc nie rujnuje to budżetu. A efekt bardzo dobry
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.348s | 13 Queries | GZIP : Off ]