Skrzynia biegów do auta

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Skrzynia biegów do auta

Postautor: endrju1 » 6 maja 2019, o 09:37

Mam pytanie odnośnie skrzyni biegów do mojej skody chodzi tutaj o automat. Chcę kupic taką skrzynię tylko nie bardzo wiem gdzie. Chodzi mi o sprawdzony sklep taki gdzie już kupowaliście i wiecie że skrzynie są godne polecenia . Tutaj wypatrzyłem w dobrej cenie ponoć chwalą ten sklep https://skrzyniezajac.pl/ . Co radzicie ?
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Skrzynia biegów do auta

Postautor: cyryl18 » 31 lip 2019, o 06:04

Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad wyborem stosownej blokady skrzyni biegów. Ta, którą dostarczyli mi firmabemex.com.pl/ okazała się niezbędna w moim pojeździe. Właśnie tego było trzeba!
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: Skrzynia biegów do auta

Postautor: Kemp » 2 mar 2022, o 11:39

A Ty to chcesz sam wymieniać? Szacun. Ja opon nie potrafię zmienić, dlatego często odwiedzam swojego mechanika. Serwis Ferrari Rzeszów chyba odwiedzę w najbliższym czasie, bo wymiana opon by się przydała. Co prawda, rano temperatury na minusie, ale potem znowu ciepło i bądź tu mądry.
no avatar
User

arabika

Posty

1279

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Skrzynia biegów do auta

Postautor: arabika » 30 maja 2022, o 17:16

Gdy zależy nam aby nasz pojazd pracował właściwie to jak najbardziej sporo uwagi również musimy poświęcić samej skrzyni biegów. Korzystając z okazji chciałabym każdemu polecić bardzo fajny wpis https://auto-blog.pl/poduszka-skrzyni-b ... -wymienic/ gdyż to w nim dokładnie opisano to jak zdiagnozować uszkodzoną poduszkę skrzyni biegów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.124s | 14 Queries | GZIP : Off ]