kantor - jaki?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kantor - jaki?

Postautor: qbis88 » 25 sty 2019, o 19:23

Jestem za wymianą waluty w kantorze internetowym, ponieważ kantor online korzystniej dla nas wycenia i nie trzeba czasu tracić na wizytę w placówce. Transakcja trwa pare minut , można jej dokonać o każdej porze dnia i nocy, zawsze i wszędzie:)
Awatar użytkownika
User

bosssmietnika

Posty

75

Rejestracja

3 sie 2018, o 15:35

Re: kantor - jaki?

Postautor: bosssmietnika » 4 lut 2019, o 13:33

Ja tam wolę korzystać z tradycyjnych.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kantor - jaki?

Postautor: qbis88 » 20 lut 2019, o 22:44

Czemu? Bo w gotówce? Dla mnie to akurat nie jest argument, bo bezpłatnie mogę wypłacić tak czy inaczej pieniądze z bankomatu, nie tylko PLN ale i EUR. Poza tym częściej robię w walucie przelewy niżeli płatności gotówką. Kantor online poza tym korzystniej wycenia, więc po co miałbym się fatygować do stacjonarnego? Żeby przepłacić? Bez sensu. A nawet jeśli można trafić na korzystne ceny, skąd ma wiedzieć jak będzie w danej chwili, a kursy w internetowym mam na podglądzie cały czas.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: kantor - jaki?

Postautor: cyryl18 » 4 kwie 2019, o 15:55

W Chrzanowie korzystam z usług kantoru www.chrzanow-kantor.pl . Za każdym razem, gdy zbliża się wyjazd za granicę tu kupuję u nich walutę po niezmiernie atrakcyjnej cenie. Ciężko w okolicznych kantorach o tak dobry kurs a może sporo zaoszczędzić!
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: kantor - jaki?

Postautor: tomekB » 9 kwie 2019, o 12:46

U mnie najlepiej się sprawdza opolski kantor Cent na Żeromskiego. Transakcje są załatwiane profesjonalnie, rzetelnie, mają dobre stawki i można tam negocjować kurs indywidualny. Namiary: http://www.centkantor-opole.pl/. Często u nich wymieniam i jestem zadowolony z obsługi.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: kantor - jaki?

Postautor: qbis88 » 26 kwie 2019, o 21:51

Szkoda że tak niewiele kantorów stacjonarnych jest w stanie zaoferować kursy, które są na rozsądnym poziomie. Tzn. skoda jak szkoda, bo zawsze alternatywą pozostaje kantor internetowy. I ja właśnie z usług takiego korzystam. Pluskantor.pl podoba mi się nie tylko ze względu na bardo niski spread i korzystny kurs ale też pod względem samej użyteczności, można np. zrealizować wymianę a zapłacić później oraz przekazać pieniądze na zagraniczny rachunek przelewem ekspresowym.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: kantor - jaki?

Postautor: danny4231 » 5 cze 2019, o 13:56

Zawsze, gdy zbliża się wyjazd za granicę to walutę wymieniam w kantorze Euro II chrzanow-kantor.pl . Ich kursy są bardzo atrakcyjne, dzięki czemu nie jestem dodatkowo stratny przez wyjazd. Polecam!
no avatar
User

Mojner

Posty

72

Rejestracja

28 cze 2016, o 09:31

Re: kantor - jaki?

Postautor: Mojner » 27 cze 2019, o 16:57

ja sobie chwale pluskantor https://www.pluskantor.pl/ bo ma najlepsze ceny z tych ktore znam
no avatar
User

arabika

Posty

1278

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: kantor - jaki?

Postautor: arabika » 1 sie 2019, o 18:59

Dla mnie najlepszy jest na tą chwilę kantor internetowy https://cinkciarz.pl/wymiana-walut gdyż wiem, że mogę bez najmniejszego problemu zaufać takiej transakcji. Tym bardziej, że całość jest odpowiednia szyfrowana czyli mam pewność, że nic złego się nie wydarzy.
no avatar
User

karolina78kie

Posty

2

Rejestracja

9 sty 2020, o 07:47

Re: kantor - jaki?

Postautor: karolina78kie » 9 sty 2020, o 08:01

Zdecydowanie mogę polecić kantor Grant. Oferuje usługi zarówno przez Internet, ale także stacjonarnie m.in we Wrocławiu, Legnicy, czy w Jaworze. Ceny są bardzo konkurencyjne. Ponadto oferują pomoc fachowca oraz zapewniają bezpieczeństwo transakcji. Wymiana walut następuję szybko i po bardzo korzystnych kursach. Serdecznie polecam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.166s | 13 Queries | GZIP : Off ]