Odchudzanie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Odchudzanie

Postautor: janabaranek » 21 sty 2019, o 15:59

Odchudzanie to jedno, a sama aktywność fizyczna też jest bardzo ważna. To ona w głównej mierze przeważa o tym, czy będziemy dobrze o siebie dbać.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Odchudzanie

Postautor: Antoni34 » 3 cze 2019, o 21:40

CZy w czasie diety można stosować cukier brązowy?
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Odchudzanie

Postautor: karla » 10 lip 2019, o 10:22

Z tego co wiem to cukier w ogóle powinno się ograniczyć na jeśli jesteś na diecie, nawet ten występujący w owocach. A najlepiej będzie jeśli sama zapytasz o to doświadczonego dietetyka jakim jest Pani Ela Horba z Sokółki, która przyjmuje także online
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Odchudzanie

Postautor: Fishy » 30 lip 2019, o 15:59

A moze tak domowa silownia? Mnie w swojej bardzo dobrze cwiczy sie na orbitreku i biezni - odkad mam te sprzety trenowanie jest czysta przyjemnoscia. Kupowalam je przez internet https://www.e-insportline.pl/orbitreki akurat zakupy online maja wiele zalet.
no avatar
User

edmundo

Posty

59

Rejestracja

26 kwie 2020, o 16:00

Re: Odchudzanie

Postautor: edmundo » 19 paź 2020, o 21:27

czy ktoś tak jak ja przez ta pendemię nnie mieści się w ubrania :D siedzenie w domu to nie jest dobra rzecz dla wagi. Zaczęłam więcej ćwiczyć i myśleć nad barziej zbilansowanymi posiłkami, dwa dziennie zastępują mi shaki fitMe, świetna sprawa, mogę sobie wypić takiego shake'a w pracy i czuję że jem coś zdrowego
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Odchudzanie

Postautor: EmilCh » 11 lip 2021, o 15:41

Akurat jeśli chodzi o wybór najlepszej opcji dla siebie to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Catering dietetyczny od Mój Catering mieszkając w Warszawie. W tym miejscu znajdziecie sprawdzone opcje dla siebie i różne rodzaje diet które możecie zamówić właśnie z dojazdem Zapoznajcie się z ich propozycjami idealnymi własnie na takie posiłki do pracy
no avatar
User

kijanka30

Posty

234

Rejestracja

21 paź 2016, o 14:01

Re: Odchudzanie

Postautor: kijanka30 » 3 paź 2021, o 15:18

Są od niedawna skuteczne leki na odchudzanie typu Saxenda czy Ozempic, ale są one tylko na receptę. To co zalewa internet, to nic nie warte suplementy. Generalnie proponuję kontakt z lekarzem, nawet zdalnie https://lekarzonline.eu/ i poproszenie o recepte na lek. Płacicie dopiero jak już otrzymacie receptę.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Odchudzanie

Postautor: Kleo » 19 lut 2024, o 10:42

Jeśli chcesz schudnąć, a jednocześnie czerpać przyjemność z aktywności fizycznej, zapisz się do szkoły pływania www.ksfin.pl. Pływanie to świetny trening aerobowy, który wspomaga spalanie kalorii. Nie czekaj dłużej, zacznij działać dla swojego zdrowia i dobrej formy!
no avatar
User

filipenso

Posty

63

Rejestracja

26 kwie 2018, o 18:55

Re: Odchudzanie

Postautor: filipenso » 25 lut 2024, o 20:32

Razem z żoną wzięliśmy się za siebie, żeby do lata zrzucić kilka kg. Biegamy, chodzimy na basen, pijemy cisowianki zamiast coli i gotujemy na parze zamiast zamawiać fastfoody. Są efekty, jest i motywacja do dalszych starań.
no avatar
User

psikus

Posty

109

Rejestracja

17 sie 2018, o 20:54

Re: Odchudzanie

Postautor: psikus » 16 mar 2024, o 21:42

Super! z takim zapałem na pewno będzie progres. A jak z dietą? Pomyslcie czy nie byłoby warto wprowadzic również odpowiedniego systemu odżywiania opracowanego przez lekarza specjaliste jak ten https://odchudzanie.medicover.pl/bariat ... -poradnie/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron