Skład węgla - lub inny biznes na wsi?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Mattm796

Posty

1

Rejestracja

3 wrz 2018, o 15:24

Skład węgla - lub inny biznes na wsi?

Postautor: Mattm796 » 3 wrz 2018, o 15:39

Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad otworzeniem jakiegoś biznesu. Mieszkam na wsi, mam działkę można powiedzieć dość dużą dokładnie 13tyś. Na placu posiadam sporo zabudowań, dużą stodołe która nie jest już używana ale można ją śmiało poprawić, zrobić solidny z niej budynek i wykorzystać również do czegoś. Myślałem nad otwarciem składu węgla. Co myślicie o takim pomyśle? Możecie mi podpowiedzieć jak to dokładnie wygląda z takim biznesem? Jak to jest z pozyskaniem np takiego węgla a później ze sprzedażą? Czy to się opłaca? A może macie jakieś propozycje inne o jakimś biznesie na wsi? Chętnie wysłucham. Z góry dzięki wielkie za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam
no avatar
User

CenterPrint.pl

Posty

31

Rejestracja

11 wrz 2018, o 08:55

Re: Skład węgla - lub inny biznes na wsi?

Postautor: CenterPrint.pl » 11 wrz 2018, o 09:22

Jeżeli chodzi o wieś, to tutaj raczej można łatwo składować jakieś rzeczy właśnie np. węgiel, co do handlu, to wieś jest dość małą społecznością i na pewno trzeba będzie wyjść z ofertą co najmniej na poziom powiatu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.059s | 11 Queries | GZIP : Off ]