Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: blackspade » 8 sie 2012, o 13:35

Witajcie,
Znacie może jakieś miejsce pod Warszawą gdzie można by było przeprowadzić szkolenie dla grupy około 25-30 osób? Interesuje mnie ciekawa okolica, dostęp do Wifi w całym obiekcie. Szkolenie ma być prawdopodobnie jednodniowe.
Robiłem research w internecie, ale bardzo bym Was prosił o opinie pozytywne jak i negatywne.
Dziękuję
Pozdrawiam
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: Jerzy Kowalski » 9 sie 2012, o 07:26

Witaj,
Ktoś z forumowiczów jakiś czas temu polecił mi hotel Mistral w Markach i po odbytym szkoleniu muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Obiekt położony w pobliżu lasów i jeziorka, położenie jedynie 15 km od stolicy, catering dobry oraz wifi. Jeśli chodzi o cenę to są one ustalane podczas rozmów z właścicielem indywidualnie, ja natomiast mam zniżkę bo mam kolejne terminy. Opcja warta do przeanalizowania,
Polecam
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: blackspade » 10 sie 2012, o 11:51

Muszę przyznać, że wygląda dość interesująco. Mam jeszcze dwa pytania związane z tym hotelem; Rozumiem, że sprzęt jest w standardzie na każdej sali (i to co piszą na stronce to zapewniają) oraz poczęstunek jest wliczony w cenę?
no avatar
User

Jerzy Kowalski

Posty

44

Rejestracja

14 gru 2009, o 13:07

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: Jerzy Kowalski » 11 sie 2012, o 11:22

Zapewniają cały sprzęt potrzebny do nie nagannego przebiegu szkolenia (informacje zgodne z treścią strony). Co do poczęstunku to jest on wliczony w cenę.
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: blackspade » 12 sie 2012, o 12:17

Dziękuję za pomoc!
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: Roberto » 5 lis 2012, o 11:08

Ja polecam miejsce położone nad Zalewem Zegrzyńskim. Nie dość, że mają profesjonalne sale, to lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Zawsze warto oderwać się od zgiełku miasta.
Promenada
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
no avatar
User

tmszk

Posty

11

Rejestracja

10 lis 2012, o 11:52

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: tmszk » 10 lis 2012, o 11:56

W centrum miasta najlepiej organizować takie szkolenia, w miejscach, gdzie nie ma problemu z dojazdem. To jest najważniejsze.
Profesjonalne Kredyt forum gdzie uzyskasz finansowe porady oraz porozmawiasz z innymi osobami, które również prowadzą własny biznes.
Awatar użytkownika
User

Terryfoster

Posty

10

Rejestracja

19 lis 2012, o 12:52

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: Terryfoster » 19 lis 2012, o 13:17

Pod Warszawą polecam Ci Hotel Palatium w Żabiej Woli mają rewelacyjną salę konferencyjną. A ceny są też ok.

--
Zabawki ogrodowe
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: Kocica » 28 lis 2012, o 10:40

Też słyszałam, że w tym Palatium ceny są ok i miejsce fajne pod firmowe imprezy.
A tak przy okazji spytam, czy pod Warszawą ktoś z was zostawiał auto nad pomarańczowym parkingu pod lotniskiem? Ten parking w Modlinie to można tak bez obaw zostawić lepsze auto na 2-3 dni...?
Raczej dobre opinie o nim słyszałam, ale chętnie dowiem się coś więcej
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

klar

Posty

226

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Gdzie szkolenie zorganizować pod Warszawą?

Postautor: klar » 3 paź 2013, o 08:43

Np. jak najdalej od Warszawy ;-) W okolicach Warszawy ceny są z kosmosu, tutaj nie da się znaleźć miejsca, które da to, co inne lokalizacje. Najłatwiej będzie jeśli zrobicie sobie porównanie - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Gdzie udostępnią salę konferencyjną za free i jeszcze dają integrację z takim rabatem? No właśnie - różnice są ogromne, więc czy ma sens korzystanie z takich usług w Warszawie?
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]