Filtr do wody

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

rikor1977

5

30 sty 2017, o 12:26

New Orleans

Filtr do wody

Postautor: rikor1977 » 30 sty 2017, o 12:32

Ostatnio w sklepie były wystawione filtry do wody (takie małe, jak dzbanek). Oczywiście na wystawie było kilka - najbardziej widoczna różnica to cena i kolor, ale po opisie nie za bardzo mogłam się zorientować się, czym różnią się między sobą i który jest lepszy. Widzę, ile kamienia odkłada się w czajniku i pomyślałam, że może to dobry pomysł, kupić taki filtr. Czy warto kupić filtr do wody, na co zwracać uwagę przy wyborze?
no avatar
User

tomekB

59

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Filtr do wody

Postautor: tomekB » 4 cze 2018, o 22:42

My mamy taki filtr, nazwy firmy nie pamiętam, ale woda jak dla mnie lepiej smakuje po przepuszczeniu jej przez filtr.
no avatar
User

LudwikB

168

3 mar 2016, o 17:33

Postautor: LudwikB » 10 cze 2018, o 21:48

Zgadzam się, że warto zaopatrzyć się w filtr do wody, tez taki posadamy, narurowy od Global Concepts, bo mają sprawdzone systemy uzdatniania wody. Zdecydowaliśmy się na filtrację opartą na węglu aktywnym http://gc2000.pl/urzadzenia-filtracyjne ... u-aktywnym i jestesmy zadwoleni, filtr się dobrze sprawdza, woda ma nawet lepszy smak.
no avatar
User

janabaranek

24

27 wrz 2016, o 06:46

Wrocław

Postautor: janabaranek » 11 cze 2018, o 13:32

Filtr do wody w domu to świetna sprawa, sama coś takiego posiadam i powiem szczerze, że od momentu gdy go kupiłam nie kupuję wody mineralnej. Co prawda w moim mieście woda jest na tyle uzdatniona, że można ją pić prosto z kranu, ale zawsze to jakieś dodatkowe zabezpieczenie.
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

cyryl18

142

14 mar 2018, o 17:20

Postautor: cyryl18 » 14 cze 2018, o 09:01

Ja na przykład postawiłem na nieco większe filtry narurowe. Zakupione od http://www.dualfiltry.pl/ okazały się strzałem w 10, który poprawił jakość naszej wody. Procon zaoferowali je po bardzo atrakcyjnej cenie. Uzdatnianie jest bardzo ważne!