Kupujecie w internecie?
Re: Kupujecie w internecie?
Często-gęsto, bo jest taniej, produkty można od razu porównać z setką podobnych, no i oszczędza się czas. Są oczywiście produkty, takie jak żywność, czy ubrania, które kupuję tylko stacjonarnie i to szybko raczej się nie zmieni. Ale gdy mam kupić nowe słuchawki, okleiny meblowe, czy dywan, to nie mam obaw przed kupowaniem ich przez www.
Re: Kupujecie w internecie?
Dla mnie zakupy w internecie to najlepsza opcja. Zawsze tutaj znajduję tego czego potrzebuję i oczekuje. Aktualnie przymierzam się do zamówienia pudru matującego http://goldenrose.pl/produkty/cera/long ... -rose.html . Co mnie zaciekawiło jest to produkt o przezroczystej formule. Można go stosować do każdej cery i jej odcienia.
Re: Kupujecie w internecie?
Jeżeli o mnie chodzi to praktycznie wszystko kupuję w sieci, często brakuje mi czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych. Ostatnio nawet zastanawiam się nad wzięciem pożyczki przez internet, zainteresowało mnie coś takiego https://www.moneyman.pl, Znajoma nie dawno brała u nich pożyczkę i była zadowolona z ich oferty. Do najbliższego banku mam 28 kilometrów i nie zawsze mam ochotę i czas do niego jechać, a przez internet można załatwić wszystko w parę minut.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości