konto bankowe dla młodych , jakie ?

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

endrju1

163

23 maja 2016, o 13:43

konto bankowe dla młodych , jakie ?

Postautor: endrju1 » 4 kwie 2018, o 12:04

Witajcie! Mam do Was pytanko , jaki bank polecacie jeśli chodzi o młodych ?Może ktoś z Was orientuje się w temacie. Chciałabym taki gdzie nie pobierają za wiele opłat i jest w miarę z przystępną ofertą .Sprawdzałam nawet porównanie kont dla studentów i zastanawiam się nad PKO bankiem jak myślicie dobra opcja ?
no avatar
User

Ekspert PKO BP

2

4 kwie 2018, o 19:01

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Postautor: Ekspert PKO BP » 4 kwie 2018, o 19:05

Polecamy nasze Konto dla Młodych (do 26. r.ż.) Nie jest wymagany status studenta, konto jest prowadzone bezpłatnie. Można także korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie bez dodatkowych opłat. Aby nie było opłaty za kartę do rachunku, wystarczy dokonać kartą tylko pięć płatności na dowolną kwotę w danym okresie rozliczeniowym. Karta umożliwia też płatności internetowe. Zapraszamy do kontaktu z nami: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=700
no avatar
User

v1p0

5

2 kwie 2018, o 12:26

Re: konto bankowe dla młodych , jakie ?

Postautor: v1p0 » 6 kwie 2018, o 13:04

Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
Nieobecność powoduje, że serce traci na wadze.