Portal Ogloszeniowy typu kup sprzedaj

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Greg.pie

Posty

2

Rejestracja

12 sty 2018, o 21:44

Portal Ogloszeniowy typu kup sprzedaj

Postautor: Greg.pie » 12 sty 2018, o 22:46

Witam !
Prosze o przeniesienie tematu jesli w zlym miejscu

Z biznesem nie mam duzo wspolnego wiec zglaszam sie do was o porady.
Wpadl mi do glowy dzis bardzo ciekawy pomysl na biznes,nie bede sie rozpisywal o co dokladnie chodzi ale powiedzmy ze portal ogloszeniowy typu kup,sprzedaj.Obecnie jest juz jeden taki portal o jakim ja mysle lecz uwazam ze mozna go troche lepiej poprowadzic.Chcialbym dowiedziec sie od was kilku kwesti dla mnie do konca niezrozumialych a dla was mozliwe ze oczywistych.
Problem zaczal sie juz od domeny,dosc oryginalne slowo lecz juz domena .pl zajeta mysle o .com.pl juz nie ma tego brzmienia ale ostatecznie tez mogla by byc.Uwazacie ze powinienem sie kontaktowac z obecnym abonentem domeny i sprobowac ja kupic czy raczej to nie ma sensu,jakie sa wasze spostrzezenia i doswiadczenia ??
Druga sprawa ze przebywam za granica i nie mam otworzonej dzialalnosci gospodarczej ani nie bede mial wstanie tego zrobic w najblizszym czasie a uwazam ze to tylko kwestia czasu zanim ktos zrobi cos podobnego.Pytanie czy jesli kupie domene jako osoba prywatna to moge po otworzeniu firmy wpisac ja jako "wlasciwego" abonenta.
Pytanie tak samo o hosta czy ma ono bardzo duze znaczenie ?? Macie jakies zaufane sprawdzone ?
Jak wyglada sprawa zrobienia aplikacji pod taka strone internetowa ,komu sie to zleca,osobie od robienia stron czy typowo programiscie ??
Nastepna sprawa o platnosci typu sms.Powiedzmy ze osoba chce wystawic ogloszenie i ma za to zaplacic wysylajac sms czy uzywal ktos tego typu platnosci w biznesie,moze macie jakies inne lepsze sposoby.

Dziekuje wam bardzo za wszelaka pomoc!
no avatar
User

Greg.pie

Posty

2

Rejestracja

12 sty 2018, o 21:44

Re: Portal Ogloszeniowy typu kup sprzedaj

Postautor: Greg.pie » 13 sty 2018, o 16:00

...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]