Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

Tomaashu

68

24 kwie 2015, o 06:25

Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Tomaashu » 7 mar 2016, o 13:34

Wita, zainteresowany lekturę na tej stronie - http://www.upadlosckonsumencka.info.pl/ - chciałbym Was zapytać jakie macie doświadczenie związane z upadłością. Może jakiś Wasz znajomy to robił, albo ...wy? Ja na razie nie mam takiego zamiaru, ale jest to dla mnie bardzo ciekawy temat, bo z tego co czytam można skutecznie oczyścić się ze wszystkiego, co brzmi naprawdę nieźle :)
no avatar
User

Kleo

169

25 mar 2016, o 17:44

Re: Czy ogłaszać upadłość konsumencką?

Postautor: Kleo » 26 mar 2017, o 16:22

Sytuacja kiedy trzeba z tej opcji skorzystać, przeważnie zaczyna się o kredytów bankowych a kiedy brakuje pieniędzy na miesięczną ratę zaciągają pożyczki krótkoterminowe tzw. chwilówki. Skutek jest zawsze ten sam. Sprawa trafia ostatecznie do komornika, zadłużenie rośnie a dłużnik żyje w strachu przed wciąż dzwoniącą windykacją. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest upadłość konsumencka. Jeśli jesteśmy w takiej sytuacji warto zgłosić się tutaj: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka .
Dzięki tej firmie, szybko uda się wyjść z kryzysowej sytuacji.
no avatar
User

klaudiusz231

5

25 kwie 2017, o 04:12

Postautor: klaudiusz231 » 25 kwie 2017, o 04:22

nie masz szans na to w polsce
Awatar użytkownika
User

Fightrider11

5

2 wrz 2017, o 20:40

Postautor: Fightrider11 » 5 wrz 2017, o 17:41

Ja to się niezbyt na tym znam. Dlatego też nie jestem w stanie pomóc...
Nawet jeżeli sytuacja jest tak skomplikowana, że nic nie da się zrobić, nie wolno tracić nadziei, niecierpliwić się, robić czegoś na siłę.