JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: K.F.Ż » 29 lut 2012, o 10:34

Może też warto zainwestować i kupić od kogoś bazę @, jak myślisz dobry to sposób ?
no avatar
User

Paweł77

Posty

5

Rejestracja

9 mar 2012, o 14:11

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: Paweł77 » 9 mar 2012, o 14:15

Reklama nie jest aż tak bardzo trudna. Z całą pewnością, jednym z najlepszych sposobów reklamy jest pozycjonowanie.
Osobiście prowadzę sklep internetowy i wiem jak bardzo pomogło mi pozycjonowanie. Oczywiście, na początku szło mozolnie, jedna po zakupie Addera, mogłem się skupić na rozwijaniu działalności w inny sposób :)
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: K.F.Ż » 10 mar 2012, o 17:39

Dzięki wytrwałej i solidnej pracy oraz samozaparciu, można wiele osiągnąć :)
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: Felicja » 13 mar 2012, o 15:15

Każdy z nas otrzymuje na swoją skrzynkę wiele wiadomości które uważa za spam - już zwykło się uważać, ze wszystkie maile, których nie oczekujemy - reklamy to spam, choć według prawa nim nie są.
no avatar
User

SzerlokH

Posty

4

Rejestracja

13 mar 2012, o 16:28

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: SzerlokH » 13 mar 2012, o 16:32

Najlepszą reklamą jest zadowolony klient, ale jak już go pozyskać, to inna sprawa. ;)
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: K.F.Ż » 13 mar 2012, o 20:56

@SzerlokH Najgorszy jest niezadowolony klient który popsuje nam opinie gdzie się da, dlatego też lepiej dokładać wszelkich starań aby taki się nie pojawił.
Awatar użytkownika
User

mkrawczykowski

Posty

22

Rejestracja

5 sty 2012, o 14:09

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: mkrawczykowski » 2 kwie 2012, o 12:45

Każdy z nas otrzymuje na swoją skrzynkę wiele wiadomości które uważa za spam - już zwykło się uważać, ze wszystkie maile, których nie oczekujemy - reklamy to spam, choć według prawa nim nie są.


Zgadzam się, reklamy w darmowych skrzynkach nie są spamem, bo zakładając taka skrzynkę musimy się zgodzić na otrzymywanie e-maili reklamowych. Wiele osób nie wie co to spam i co rusz można spotkać w internecie informacje, że jest to "niechciana wiadomość" (autentyczne wyjaśnienie słowa spam na jednym z for internetowych, zresztą powtarzające się wszędzie). Ja, wyjaśniając co to jest spam, mówię, że to wiadomość, na której otrzymywanie nie wyraziliśmy zgody i wysyłana masowo do nieznanych sobie odbiorców (bo przecież e-mail do znajomego nie jest od razu spamem!).
Jak stworzyć skuteczną stronę internetową, która wpłynie na Twoje dochody? -
zobacz darmowy ebook: http://krawczykowski.net.pl/za-darmo
no avatar
User

zbigniewa

Posty

14

Rejestracja

28 cze 2012, o 13:49

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: zbigniewa » 21 sie 2012, o 10:50

Dobry plan to podstawa każdego działania.
Jeśli chodzi o reklamę internetową to polecam pozycjonowanie. Pozycjonowanie ma długofalowy charakter i na dłuższą metę jest chyba najbardziej opłacalne.
Można skorzystać z usług profesjonalnej firmy ale przy odrobinie samozaparcia można samemu wypozycjonować własną witrynę.
Dużo zależy od pozycjonowanych słów - nie zawsze jest to najlepszym rozwiązaniem - jeśli wypozycjonowanie słów kluczowych jest zbyt trudne i kosztowne - polecam wykorzystanie boksów sponsorowanych.
W każdym przypadku polecam analizę statystyk - będziemy mogli określić realizację celów biznesowych przez różne formy reklamy.
Ideo SEM - skuteczne pozycjonowanie
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: zlosliwiec8 » 29 sie 2013, o 05:21

Ja stawiam na optymalizację konwersji, korzystam z audytu Google Analytics i moja strona coraz lepiej prosperuje
Awatar użytkownika
User

Tarmes

Posty

4

Rejestracja

29 sie 2013, o 12:01

Lokalizacja

Kraków

Re: JAK SIĘ REKLAMOWAĆ

Postautor: Tarmes » 31 sie 2013, o 08:20

Pozycjonowanie to podstawa reklamy :)
"Szczęście wkrada się do środka przez drzwi, które niechcący zostawiłeś otwarte."
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 13 Queries | GZIP : Off ]