Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

samplo1983

Posty

5

Rejestracja

12 sty 2017, o 10:46

Lokalizacja

Anchorage

Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: samplo1983 » 12 sty 2017, o 10:51

Mam mały dylemat. Mój kot uwielbia kocimiętkę. Kupiłam kiedyś w kakadu jedną i nie działała ( była taka grubsza a nie proszek). Potem kupiłam proszek o zapachu starych znoszonych skarpet i to jest to! Tylko teraz nie mogę jej dostać. Przeprowadziłam się i kakadu tu nie mam a chciałam zrobić kotu przyjemność... Te produkty o zapachu podobnym do mięty w ogóle mojego kocura nie ruszają... Zastanawiam się czy to może jakiś inny produkt był dla kotów. Inne zioła sproszkowane, Opakowanie oczywiście wyrzuciłam więc nie wiem jak zacząć szukać. Wie ktoś o co mi chodzi?
Awatar użytkownika
User

Juan

Posty

22

Rejestracja

4 sie 2016, o 10:33

Lokalizacja

Wrocław

Re: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: Juan » 12 sty 2017, o 11:16

Wiem, że nie każdy kot reaguje na kocimiętkę i ta "zdolność" zanika również z wiekiem. Dlatego może okazać się, że już nie uda Ci się znaleźć właściwej.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: smutaska » 18 lip 2017, o 04:38

My właśnie szykujemy sie do przygarnięcia kota ze schroniska. Nie słyszałam o kocimiętce, ale teraz zwrócę na to uwagę i będę szukać. Zaczynam jednak od szukania kuwety dla kota https://www.zwierzakowo.pl/58-kuweta-dla-kota Czystość jest najważniejsza, bo mam male dziecko. Tu mam spory wybór. Popatrzyłam po zakładkach i chyba w tym sklepie uda mi się za jednym razem kupic wszystko co potrzebne dla kota. Bardzo dobrze zaopatrzony sklep.
no avatar
User

nefer00

Posty

22

Rejestracja

3 mar 2017, o 12:51

Re: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: nefer00 » 20 lip 2017, o 09:20

Mój reaguje tylko na tą w sprayu. Te proszki nic nie dają.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

488

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: Pawełdyg » 28 gru 2017, o 21:42

Nasz kociak to ma tylko na uwadze przekąski od Vetexpert a dokładnie Snack Skin & Coat Cat ;D ciągle by je żarł. ale to dobrze, bo one korzystanie na sierść wpływają
no avatar
User

Aligru

Posty

141

Rejestracja

3 wrz 2018, o 10:55

Re: Kocimiętka - nie mogę znaleźć właściwej

Postautor: Aligru » 21 lip 2021, o 12:33

Jeśli potrzebujesz kocimiętki to uspokojenia kota, to możesz spróbować tego produktu: https://www.feliway.com/pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.065s | 13 Queries | GZIP : Off ]