Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: Dyskutant » 5 mar 2012, o 23:27

Cześć

Tak jak w temacie. Muszę trochę rozpropagować mój fanpage więc szukam jakiegoś sytemu, który to dobrze zrobi. Znalazłem dość interesujący serwis http://www.likemore.pl/ Ktoś korzysta, albo korzystał z niego?

Lub jakie inne systemy polecacie?

Proszę o odpowiedź! Zależy mi na jak najrealniejszym uzyskaniu fanów!
no avatar
User

paulsa

Posty

1

Rejestracja

6 mar 2012, o 19:35

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: paulsa » 6 mar 2012, o 19:37

Korzystam z tego systemu od kilku miesięcy i naprawdę, sprawuje się świetnie. Już kilkadziesiąt fanów, oby tak dalej się mój fanpage się rozwijał ;)
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: Polak30 » 8 mar 2012, o 14:24

przecież to sztuczne pompowanie statystyki - po co mi masa pustych użytkowników dla propagandy a na stronie cisza bo nikt nie pisze.
no avatar
User

K.F.Ż

Posty

32

Rejestracja

7 sty 2012, o 14:02

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: K.F.Ż » 8 mar 2012, o 15:36

Zgadzam się z przedmówcą, miałem dotyczenia z takimi stronami nabijania lajków, ludzie tworzą sztuczne konta po to aby nabijać sobie fanów. Taki sztuczny użytkownik nie udziela się, jest jak widmo. Lepiej pracować na swoim FanPage od podstaw i systematycznie, a na pewno zdobędziemy dużą liczbę fanów
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: Dyskutant » 17 mar 2012, o 16:13

K.F.Ż pisze:Zgadzam się z przedmówcą, miałem dotyczenia z takimi stronami nabijania lajków, ludzie tworzą sztuczne konta po to aby nabijać sobie fanów. Taki sztuczny użytkownik nie udziela się, jest jak widmo. Lepiej pracować na swoim FanPage od podstaw i systematycznie, a na pewno zdobędziemy dużą liczbę fanów


Tak, macie rację, jednakże nikt nie polubi pustego fan-page stąd warto własnie zainteresować się tą ofertą - takie jest moje zdanie oczywiście.
no avatar
User

familymen

Posty

6

Rejestracja

23 mar 2012, o 07:56

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: familymen » 23 mar 2012, o 08:13

Znajdź sponsora i zorganizuj jakiś konkurs. Daj fanom coś. Podstawa to minimum jeden post dziennie. Możesz też zrobić zabawne memo i spróbować zadziałać wirusowo, np. umieść na Kwejku itp.

________________________
Audyt SEO i Social Media lekarstwem dla www
no avatar
User

mariuszc

Posty

4

Rejestracja

24 mar 2012, o 10:27

Lokalizacja

Kraków

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: mariuszc » 24 mar 2012, o 10:39

tak jak przedmówca Ci zasugerował pisz często i ciekawie na fanpagu, wymyśl jakiś konkurs. Liczy się kreatywność i pomysł, a z pewnością przyciągnie ludzi.
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: Dyskutant » 25 mar 2012, o 16:00

Serwis świetnie ciągle się spisuje :) To jest jego olbrzymi plus.
____________________
Zobacz profesjonalną, jaką jest fotografia dziecięca
no avatar
User

munia

Posty

5

Rejestracja

27 cze 2012, o 21:00

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: munia » 1 lip 2012, o 11:06

słuchajcie - nie inwestujcie w martwe dusze, bo nic wam to nie da! lepszy fanpage z mniejszą liczbą fanów, którzy są aktywni niż z większa, którzy tylko tam figurują bez żadnej aktywności. Na pierwszy rzut oka widać, kiedy firma kupuje fanów lub korzysta z tego typu serwisów...Wystarczy odpowiednia wiedzy i można samemu zawojować Facebooka!;)
i jest dobrze! ;-)
no avatar
User

OlgiertPoznan

Posty

17

Rejestracja

26 sty 2011, o 12:51

Re: Zdobywanie fanów na Facebooku. Jaki serwis polecacie?

Postautor: OlgiertPoznan » 9 lip 2012, o 16:34

Wg mnie to bez sensu, sztuczni ludzie, którzy nie będą promować Twojej marki na zewnątrz. Lepiej zrobić konkursy, odpowiednio przemyśleć, czy to dobry kanał i zrobić to mądrze. Tylko wtedy będzie to miało pozytywny efekt.
http://najinfografiki.blogspot.com/2012 ... afika.html <- fajne fakty o Facebooku.Zobacz potencjał tego kanału i nie marnuj czasu na oszukiwanie statystyk.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.113s | 13 Queries | GZIP : Off ]