Mieszkanie na parterze

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: Viper » 12 kwie 2017, o 09:00

Masz rację, lokalizacja jest bardzo ważna.
no avatar
User

bcha

Posty

8

Rejestracja

30 kwie 2017, o 06:51

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: bcha » 7 maja 2017, o 13:00

No właśnie. Przy ruchliwej ulicy takie mieszkanie to nie bardzo, ale gdzieś na zacisznym osiedlu? Natknąłem się na coś takiego jak tutaj: http://www.akacjowaaleja.pl/, może takie położenie komuś się przyda, jeśli będzie akurat poszukiwał mieszkania do kupienia w okolicach Warszawy.
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: Ania » 12 sty 2022, o 12:15

Do takiego mieszkania na parterze warto zainwestować w porządne akustyczne drzwi, które będą chronić przed dźwiękami z klatki schodowej. U moich rodziców bardzo dobrze pod tym względem sprawdzają sie drzwi firmy KMT. Mają oni w swojej ofercie drzwi przeznaczone do mieszkań, hoteli i gabinetów. Ich izolacja akustyczna wynosi 43dB, co jest bardzo wysoką wartością, która gwarantuje bardzo dobre wygłuszanie dźwięki dochodzące z klatki schodowej.
no avatar
User

łobuz

Posty

51

Rejestracja

25 kwie 2022, o 09:48

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: łobuz » 25 kwie 2022, o 10:05

Na nowoczesnych osiedlach mieszkania parterowe cieszą się dużą popularnością. Często do takiego mieszkania przynależy taras, który daje nam namiastkę ogrodu. Firma https://kimorent.pl/ umożliwia wynajem różnych mieszkań. Trafiają one w potrzeby osób w stanie wolnym, małżeństw, rodzin czy ludzi starszych.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: karla » 23 maja 2022, o 10:07

To prawda, ja też kupiłam mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Źródlana 31 Residence w Piotrkowie Trybunalskim, zależało mi na większym mieszkaniu a tu jest taniej niż na przykład w Łodzi więc bez problemu mogłam sobie na nie pozwolić przy mojej zdolności kredytowej
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.297s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron