Kredyt na skuter

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

lolanek44

Posty

1

Rejestracja

18 kwie 2017, o 11:01

Kredyt na skuter

Postautor: lolanek44 » 18 kwie 2017, o 11:02

Słuchajcie chciałbym kupić sobie skuter ale niestety niezbyt mnie stać. Wiecie może gdzie wziąć jakis korzystny kredyt bez ukrytych kosztów? Znajomi polecają mi www.aasapolska.pl  i mówią, że ten kredyt na dowód jest o wiele lepszy niż chwilówka. Jak myślicie to dobre rozwiązanie? Bo ja już jestem praktycznie zdecydowany. Rozłożył bym to sobie na 24 raty i spłacał powoli, a skuterek już by był :)
Awatar użytkownika
User

arax

Posty

5

Rejestracja

15 kwie 2017, o 13:01

Re: Kredyt na skuter

Postautor: arax » 19 kwie 2017, o 12:52

faktycznie się ci ot opłaca??? mi by się nie chciało płacić bankowi za to;)
- Co ty robisz? - zapytała.
Jej widok wprawił mnie w tak wielkie osłupienie, że powiedziałam jej prawdę:
- Zamykam Clancy'ego Graya w schowku na broń. [...]
- Dobra. Pójdę po klucz - rzuciła.
no avatar
User

atama

Posty

249

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Kredyt na skuter

Postautor: atama » 20 maja 2017, o 13:00

Ja również przekonałam się do szybkich pożyczek a w szczególności do oferty Kredyt OK . Przeglądałam dziesiątki ofert i według mnie ta jest najbardziej korzystna. Na stronie pełna oferta i rodzaje produktów, które oferują. Według mnie korzystne rozwiązanie dla wszystkich potrzebujących pilnej gotówki.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: Kredyt na skuter

Postautor: milena_w » 26 gru 2017, o 20:42

Uważam, że lepszym rozwiązaniem od chwilówek będzie pożyczka prywatna. Jej spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat... Na http://www.kantorywalut.pl/prywatna-poz ... ielu-osob/ opisano jeden z nich, CONCASH (znajduje się na nim kalkulator, pozwalający oszacować koszty pożyczki).
no avatar
User

billar

Posty

22

Rejestracja

28 lis 2017, o 13:29

Re: Kredyt na skuter

Postautor: billar » 3 sty 2018, o 15:38

Kredyt na skuter? myślałem że kredyt bierze się wtedy gdy stanie się coś ekstremalnie złego...a tak na serio nie warto pchać się w kredyt tylko dla skutera weź to potem spłać...
Awatar użytkownika
User

towie1

Posty

5

Rejestracja

24 gru 2017, o 13:54

Re: Kredyt na skuter

Postautor: towie1 » 7 sty 2018, o 19:08

Pomyślałbym jeszcze nad tymi kredytami https://finanse.rankomat.pl/kredyty/samochodowe/
A kiedy się nie wie, czego się szuka, szukanie staje się bardzo trudne.
no avatar
User

Fishy

Posty

181

Rejestracja

22 wrz 2017, o 12:29

Re: Kredyt na skuter

Postautor: Fishy » 11 sty 2018, o 22:50

A ile pieniędzy dokładnie potrzebujesz? Bo może nie jest to spora kwota a ja przestrzegam przed braniem kredytów od nieznanego źródła. Od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2,5 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę https://www.lendon.pl/
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Kredyt na skuter

Postautor: nierra » 31 lip 2022, o 22:09

Na pewno duża grupa ludzi korzysta z kredytów i rozumiem sytuację, lecz jest to zobowiązanie finansowe. Najważniejsze jest, by wszystko oddać na czas. Jakby stało się to kłopotliwe to konsolidacja chwilówek Dąbrowa Górnicza jest polecanym metodą.
no avatar
User

Wasilek90

Posty

1

Rejestracja

23 sie 2022, o 15:37

Re: Kredyt na skuter

Postautor: Wasilek90 » 23 sie 2022, o 15:53

Nawet kredyt na zakup skutera warto przegadać z doświadczonym doradcą. Doradca kredytowy Białogard pomoże wam zapoznać się ze wszystkimi szczegółami i pokaże jak wypełnić wnioski.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]