Mieszkanie na parterze

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

worfle1981

Posty

5

Rejestracja

11 sty 2017, o 08:49

Lokalizacja

Savannah

Mieszkanie na parterze

Postautor: worfle1981 » 11 sty 2017, o 08:50

Witajcie, jestem na etapie intensywnych poszukiwań mieszkanka, na co najmniej kilka lat. Mam ofertę bardzo fajnego mieszkanka (miodzio), no ale niestety znajduje się ono w 4-piętrowym bloku na parterze i to mnie trochę zniechęca...Całe życie mieszkałam na 3 piętrze. Czy mieszkanie na parterze faktycznie ma same minusy? Dlaczego inni tak często z góry odrzucają parter? Jakie są plusy i minusy mieszkanka na parterze?:)
no avatar
User

lolki2

Posty

1

Rejestracja

11 sty 2017, o 12:19

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: lolki2 » 11 sty 2017, o 12:21

Ja mieszkałem na parterze, oczywiście nie narzekałem :) wręcz byłem zadowolony. Nie trzeba było chodzić po tylu schodach, a mieszkania też są tańsze.
no avatar
User

dominikgala9

Posty

64

Rejestracja

19 gru 2016, o 09:45

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: dominikgala9 » 28 sty 2017, o 07:28

Mój brat ma takie i sobie chwali, bo jest wyjście na ogród. No i z małym dzieckiem łatwiej po płaskim. Ja sam przeglądam mieszkania od dewelopera w Krakowie z tej strony http://budopol.pl i myślę intensywnie, ale wybiorę raczej 2 piętro, tak w środku ;)
trener personalny Katowice http://bodyfactory-trener.pl/
no avatar
User

mufasa

Posty

1

Rejestracja

1 lut 2017, o 14:10

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: mufasa » 1 lut 2017, o 14:14

ja jak szukałem mieszkania to raczej nie na parterze, raz że z dawnych lat jest przekonanie że tak jest bardziej niebezpiecznie, włamią Ci się np co w sumie jest dalej aktualne, łatwiej przez okno niż przez drzwi wejsciowe np na 3 piętrze... a dwa to na parterze często jest o wiele ciemniej i mniej światla dochodzi - jakies krzaki czy korony drzew swobodnie blokują dopływ światła. no i kolejny minus jak dla mnie to ludzie mogą Ci zajrzeć przez okno, mniejsza prywatnosc. ale jesli okolica jest fajna, jest to w miare wysoki parter i mieszkanie jest dobrze nasłonecznione to czemu nie! :)
Awatar użytkownika
User

Ellma19

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2017, o 19:00

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: Ellma19 » 5 lut 2017, o 19:26

Dzięki za wszystkie propozycje ;) Na pewno mi się to przyda ;)
Żyłam bez celu, a więc tak, jakby mnie nie było.
no avatar
User

samb

Posty

5

Rejestracja

21 mar 2017, o 13:05

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: samb » 21 mar 2017, o 13:09

No właśnie, jak jest ogród dołączony do tego mieszkania na parterze to ma to jakiś sens, jak nie ma to raczej można sobie chyba darować.
no avatar
User

Tamako

Posty

11

Rejestracja

1 cze 2016, o 07:29

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: Tamako » 28 mar 2017, o 09:41

Nie wydaje mi się, żeby parter był aż takim złym pomysłem. Najlepiej jeśli jeszcze jest przed blokiem trochę zieleni. Ja bym chiała mieszkania toruń najlepiej na drugim lub trzecim piętrze.
no avatar
User

robbert27

Posty

1

Rejestracja

24 mar 2017, o 16:39

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: robbert27 » 29 mar 2017, o 09:09

Teraz na topie są mieszkania do kupienia wrocław . Inwestowanie w takie mieszkania to naprawde bardzo opłacalna sprawa. Do tego na stronie Ronson można znaleźć ciekawe propozycje mieszkań.
Awatar użytkownika
User

Oliwia.eM

Posty

23

Rejestracja

21 sie 2014, o 08:04

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: Oliwia.eM » 31 mar 2017, o 18:27

Większość życia mieszkałam na parterze (dom rodzinny) i bardzo dobrze to wspominam :D Bardzo wygodnie, zwłaszcza jak się czegoś zapomni i trzeba się wrócić lub wnieść coś cięższego do domu. Za dzieciaka bardzo też ceniłam, że szybko mogłam skoczyć do łazienki i wracać na podwórko ;) Sąsiedzi z dołu też nie narzekają na hałasy. Ogród też może być plusem, choć u nas tak się już z niego nie korzysta.
no avatar
User

alg

Posty

5

Rejestracja

11 kwie 2017, o 13:32

Re: Mieszkanie na parterze

Postautor: alg » 11 kwie 2017, o 13:36

No, dla mnie to wszystko zależy od lokalizacji, bo jednak parter w samym centrum miasta może być uciążliwy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.173s | 13 Queries | GZIP : Off ]