Buty prosto ze sklepu - śmierdzą sztucznym tworzywem

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

travpig1976

Posty

5

Rejestracja

18 sty 2017, o 11:14

Lokalizacja

Saint Paul

Buty prosto ze sklepu - śmierdzą sztucznym tworzywem

Postautor: travpig1976 » 18 sty 2017, o 11:19

Hej. Poradźcie mi co mam zrobić, aby pozbyć się intensywnego, uciążliwego zapachu tworzywa sztucznego z moich nowych butów? Kupiłam buty nie z naturalnej skóry, tylko sztuczne i, niestety, czuć od nich intensywny nieprzyjemny zapach. W sklepie tego nie wyczułam:/ Buty są fajne, wygodne i tylko ten zapach jest wadą. na dworze nie stanowi to problemu, ale w zamkniętym pomieszczeniu czy w samochodzie, aż mnie boli głowa od tego zapachu. Macie jakieś sposoby na to?
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Buty prosto ze sklepu - śmierdzą sztucznym tworzywem

Postautor: oksana » 20 sty 2017, o 17:17

Niestety czasem tak jest, dlatego też był taki okres w moim życiu kiedy kupowałam jedynie buty ze skóry. Ostatnio jednak trochę mi się zmieniło i zdecydowałam się na zakup butów w buty damskie hurt :) Można tam znaleźć bardzo ciekawe egzemplarze obuwia. Modne i wygodne, czyli to najlepsze połączenie idealne dla każdej kobiety :)
Awatar użytkownika
User

melisa22

Posty

6

Rejestracja

1 maja 2017, o 10:11

Lokalizacja

Katowice

Re: Buty prosto ze sklepu - śmierdzą sztucznym tworzywem

Postautor: melisa22 » 2 maja 2017, o 07:59

Jeśli buty tak pachną i zapach nie przechodzi to myślę, że są to po prostu buty kiepskiej jakości. Ja zawsze stawiam na markowe obuwie i nigdy nie miałam problemu, o którym piszesz. Także uważam, że to kwestia wykorzystanych do produkcji materiałów i nic z tym nie zrobisz.
Szukam sklepu, w którym jest duży wybór torebek damskich. Polecicie jakieś sprawdzone sklepy stacjonarne i online? Piszcie na priv
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.078s | 12 Queries | GZIP : Off ]