Kupno samochodu z zagranicy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

lozoo1989

Posty

5

Rejestracja

18 sty 2017, o 09:32

Lokalizacja

Saint Paul

Kupno samochodu z zagranicy

Postautor: lozoo1989 » 18 sty 2017, o 09:37

Widziałam, że jest wątek motoryzacja i postanowiłam założyć trochę inny. Nie znalazłam na tym forum takiego i do końca nie jestem pewna, czy się on tutaj nadaje. Ale z drugiej strony, może okaże się, że ktoś mi coś poradzi i kobiety wcale nie są takie zielone w kwestiach motoryzacyjnych, jak się powszechnie uznaje. Planuję kupić samochód, ale za bardzo się na tym nie znam. Wiadomo, że najlepiej poprosić znajomego faceta, żeby ogarnął temat i załatwił za mnie. Ale z drugiej strony pomyślałam, że przecież każdy temat jest do opanowania i może sama dam radę to załatwić? Czy któraś z was może mi coś poradzić? Brać się w ogóle za to samodzielnie, czy od razu skapitulować? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc...
no avatar
User

dominikgala9

Posty

64

Rejestracja

19 gru 2016, o 09:45

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postautor: dominikgala9 » 5 lut 2017, o 10:58

Poproś kogoś i będzie dobrze. Ważne, by do używanego auta kupować oryginalne części Mercedes, BMW czy każdej innej marki. Sprawdź sobie ten adres w razie potrzeby http://oryginalneczesci.pl
trener personalny Katowice http://bodyfactory-trener.pl/
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1623

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Kupno samochodu z zagranicy

Postautor: krystynaaa » 20 paź 2023, o 07:07

Aktualnie rozważam inwestycję w Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Ich produkcja jest szczególnie starannie wykonana, a dodatkowo dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]