Problem z kartą pamięci

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ulev1976

Posty

5

Rejestracja

17 sty 2017, o 09:01

Lokalizacja

Sterling Heights

Problem z kartą pamięci

Postautor: ulev1976 » 17 sty 2017, o 09:03

Mam w telefonie kartę pamięci microSd. Kiedyś ustawiłam hasło ale usunęłam je i nigdy nie wymagał telefon podania jej przy otwieraniu karty. Niestety kiedy oddałam telefon do naprawy nie udało się zachować danych i od tamtej pory nie mogę otworzyć karty pamięci bo wymaga hasła, którego nie znam. Wszystkie, które mogłyby pasować niestety nie pasują. Próbowałam przez komputer sformatowac kartę, ale niestety nic, dalej wymaga hasła. Jest to 8 giga i szkoda mi trochę kupować nową a też oddać do naprawy żeby zdjęli hasło to pewnie więcej mi wyniesie niż kupno nowej. Da się coś z tym jeszcze zrobić? Zna się ktoś na tym? Zna ktoś sposób żeby otworzyć kartę? Tak żeby obyło się bez serwisu?
Awatar użytkownika
User

grzena1

Posty

5

Rejestracja

17 sty 2017, o 18:50

Re: Problem z kartą pamięci

Postautor: grzena1 » 17 sty 2017, o 19:28

Ja bym poszedł do serwisu.
To, że miłość nie wygląda tak, jakbyś tego chciała, nie znaczy, że jej wokół ciebie nie ma.
no avatar
User

laspas2

Posty

5

Rejestracja

14 kwie 2017, o 14:48

Re: Problem z kartą pamięci

Postautor: laspas2 » 14 kwie 2017, o 15:01

Spróbuj gdzieś oddać, zazwyczaj taka blokada to BitLocker, którego możesz nie mieć w swoim systemie operacyjnym.
pokrowiec na tablet http://www.inbag.pl
no avatar
User

adaml

Posty

5

Rejestracja

12 lip 2017, o 00:14

Re: Problem z kartą pamięci

Postautor: adaml » 12 lip 2017, o 00:22

Z doswiadczenia własnego dwie rzeczy - w serwisie pewnie poradzą, ale i tak warto robić kopie zapasowe zawsze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 12 Queries | GZIP : Off ]