Gdzie kupić części do aut?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

dantukakrysztal

Posty

5

Rejestracja

31 paź 2016, o 11:51

Gdzie kupić części do aut?

Postautor: dantukakrysztal » 3 lis 2016, o 13:43

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Jak w temacie - poszukuję właśnie jakiegoś sprawdzonego sklepu z częściami do aut i kompletnie nie wiem na co się zdecydować... Czy uważacie, że np. autingo byłoby dobrym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)
Jeśli przychodzisz więcej niż raz, w jedno miejsce, z tą samą osobą to myślę, że nie możesz już nigdy powiedzieć, że to tylko twoje miejsce.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Gdzie kupić części do aut?

Postautor: kartonka » 4 lis 2016, o 10:09

Mój chłopak kupuje coś na domino24.eu, ale są to części do tuningu jeśli się nie mylę. Sprawdź sobie może coś tam znajdziesz.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Gdzie kupić części do aut?

Postautor: bizon » 27 lis 2016, o 13:37

Myślę, że najlepiej kupować części w internecie, aby nie szukać ich po całym mieście :) Jeśli byście potrzebowali nowych świec zapłonowych to w sieci działa strona http://krajowy.biz/firma,swiece-zaplonowepl, to sklep internetowy. Mają ogromny wybór w świetnych cenach. Na pewno znajdziecie u nich to, czego potrzebujecie.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Gdzie kupić części do aut?

Postautor: znawca » 23 gru 2016, o 08:12

W samochodzie może zepsuć się każda część więc także na przykład elektronika. W takiej sytuacji warto znać namiar na sklep, który handluje częściami elektronicznymi. To na przykład http://mselektronik.pl/, znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 15 Queries | GZIP : Off ]