Verbis Online - Język polski dla obcokrajowców

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Verbis

Posty

2

Rejestracja

11 paź 2016, o 10:29

Verbis Online - Język polski dla obcokrajowców

Postautor: Verbis » 11 paź 2016, o 10:36

Jesteś podróżnikiem i aktualnie znajdujesz się w Polsce? Chcesz chodzić na lekcje polskiego? Zachęcamy do skorzystania z propozycji szkoły językowej Verbis Online, która aranżuje zajęcia kameralne, aby zagwarantować wysoki standard nauki. Organizuje również kursy w sieci, aby dotrzeć do wszystkich interesantów.
Bez wątpienia Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby jakość nauczania była najwyższa i zatrudnia tylko odpowiednio wykwalifikowanych mentorów, którzy są sympatyczni i otwarci.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Verbis Online - Język polski dla obcokrajowców

Postautor: tomekB » 22 maja 2018, o 21:26

Znacie inne takie szkoły, konkretnie z Katowic? Mam trochę znajomych obcokrajowców i chce im doradzić gdzie najlepiej nauczyć się polskiego.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Verbis Online - Język polski dla obcokrajowców

Postautor: GimliK » 24 maja 2018, o 08:47

Z Katowic nie znam, ale moja bratowa jest Niemką i uczyła się polskiego w Makilen w Krakowie http://makilen.pl/ i nawet nieźle gada po polsku. Trochę chodziła na te zajęcia, no ale ważne, ze efekt jest dobry, myśle ze mówi lepiej niż ja po niemiecku :]
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]