Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

m.dowolski

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:39

Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: m.dowolski » 3 paź 2016, o 09:51

Witam,
Otwieram sklep stacjonarny ze zdrową żywnością. Zastanawiam się jak ściągnąć do siebie ludzi i stworzyć atmosferę sprzyjającą zakupom. Wiem, że temat zdrowego jedzenia jest teraz bardzo na topie. Jest to duży plus. Dodatkowo chcę zainwestować w marketing. Zastanawiam się także, nad tym jak ma wyglądać sklep od środka- jeśli chodzi o wystrój i oświetlenie. Doradzicie coś?
no avatar
User

Adam89

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:42

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: Adam89 » 3 paź 2016, o 11:10

To prawda, zdrowe jedzenie to teraz bardzo popularnym tematem, ale czy nie boisz się, że sklepów tego typu jest już całkiem sporo na rynku i przez to możesz się nie przebić?
no avatar
User

m.dowolski

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:39

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: m.dowolski » 3 paź 2016, o 11:54

Nie. Wiesz co, bo postanowiłem się zabrać "do roboty" tak, żeby to miało ręce i nogi- od samego początku. Już od wstępnego planowania miał to być sklep, który się wyróżni na tle konkurencji. Stąd biorę pod uwagę wiele aspektów, jak na przykład wystrój, gdzie wiem, że potencjalny klient musi poczuć się jak u siebie, by chcieć przychodzić do mojego sklepu. Ważną sprawą jest dla mnie niestandardowe podejście do obsługi- chcę zmniejszać dystans pomiędzy osobą obsługującą, a klientem, wejść na stopę bardziej koleżeńską.
no avatar
User

Adam89

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:42

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: Adam89 » 4 paź 2016, o 13:20

Pytam, bo też zastanawiałem się nad otworzeniem sklepu kiedyś, tam kiedyś... ale mój pomysł nie był najwyraźniej wystarczająco dobry, gdyż nie doszedł do skutku nawet. To był pomysł na sklep z takimi antykami, ale za to w ekskluzywnym stylu. Mój szwagier ma firmę transportową i z zagranicy przywoził pełno gratów gdzieś tam uzbieranych... ja mam duży garaż więc to składowałem przez długi czas, ale że przestało się to mieścić to stwierdziłem, że... może by tak otworzyć sklep.
Grupą docelową mieli być ludzie, którzy poszukują wystroju do knajp itp... Ale dzięki temu, że miałem taki plan poznałem sporo "sztuczek" w związku z wystrojem i prowadzeniem sklepu.
no avatar
User

Adam89

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:42

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: Adam89 » 5 paź 2016, o 13:59

A teraz jest nowy pomysł: wczoraj dzwonił do mnie kolega czy chciałbym być jego wspólnikiem w prowadzeniu sklepu odzieżowego. Jutro mam jechać z nim oglądać lokum (ponoć w jakiejś galerii). Fajne jest to, że już praktycznie wszystko jest gotowe pod otwarcie.... Wielkie Otwarcie!.. Bo lokal jest po generalnym remoncie i wszystkich wykończeniach. jedyne co musimy zrobić to dociągnąć elektrykę i zainwestować w oświetlenie. Właśnie jestem na etapie firmy zajmującej się projektowaniem oświetleń do sklepów... Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli.
Pozdro.
no avatar
User

ŁucjannaKwiatkowska

Posty

4

Rejestracja

29 wrz 2016, o 12:13

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: ŁucjannaKwiatkowska » 7 paź 2016, o 11:10

Ja właśnie poszukuję opinii na temat projektów firmy lumiverso. Kojarzy ktoś?
no avatar
User

m.dowolski

Posty

5

Rejestracja

5 wrz 2016, o 11:39

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: m.dowolski » 10 paź 2016, o 13:24

ŁucjannaKwiatkowska pisze:Ja właśnie poszukuję opinii na temat projektów firmy lumiverso. Kojarzy ktoś?



Właśnie czytam na temat ich projektów i internecie
no avatar
User

EdwardPawlak

Posty

1

Rejestracja

29 wrz 2016, o 10:52

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: EdwardPawlak » 13 paź 2016, o 11:23

Lumiverso to profesjonaliści pod każdym względem. Najlepsi w tym kraju w zakresie techniki oraz aranżacji oświetleniowej. Sam gdy otwierałem wraz z moim wspólnikiem sklep w galerii, zgłosiłem się do lumiverso po pomoc w projektowaniu.
A przecież wiadomo jak bardzo oświetlenie komercyjne jest istotne w dzisiejszych czasach. To przecież bardziej ważne niż reklama.
no avatar
User

MaciejBąk

Posty

1

Rejestracja

29 wrz 2016, o 11:35

Re: Nowoczesne systemy oświetlleniowe do sklepów?

Postautor: MaciejBąk » 27 paź 2016, o 11:43

EdwardPawlak pisze:Lumiverso to profesjonaliści pod każdym względem. Najlepsi w tym kraju w zakresie techniki oraz aranżacji oświetleniowej. Sam gdy otwierałem wraz z moim wspólnikiem sklep w galerii, zgłosiłem się do lumiverso po pomoc w projektowaniu.
A przecież wiadomo jak bardzo oświetlenie komercyjne jest istotne w dzisiejszych czasach. To przecież bardziej ważne niż reklama.


a ja właśnie poszukuję firm/ agencji zajmujących się oświetleniem sklepów i hal magazynowych
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron