Wakacje

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Wakacje

Postautor: Gleniowa » 22 maja 2016, o 23:40

Jeśli chodzi o Łeba noclegi to moi znajomi korzystali z ich usług. Bardzo sobie chwalili. Z tego co patrzyłam to ceny są naprawdę zachęcające więc ja bym na to szła. Po za tym jak oni pokazywali mi zdjęcia to Łeba jest naprawdę piękna :D
no avatar
User

KarolWikt

Posty

24

Rejestracja

28 sie 2011, o 12:52

Re: Wakacje

Postautor: KarolWikt » 26 maja 2016, o 19:15

na krótkie wczasy w tym roku lecę zwiedzać Niemcy, tanie loty monachium kupiłem na http://tanie-loty.info/tanie-loty-monachium.php odpowiednio wcześniej, przenocuję u starego znajomego żony, on też troszkę mi pokaże w mieście co fajniejsze :) lubię takie aktywne wakacje, gdy można coś zwiedzić zobaczyć, uwiecznić niezapomniane widoki na fotkach i potem powiesić na ścianie. Fajna odskocznia od pracy.
no avatar
User

Tamako

Posty

11

Rejestracja

1 cze 2016, o 07:29

Re: Wakacje

Postautor: Tamako » 6 cze 2016, o 11:34

W tym roku jedziemy na Mazury! :)
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Wakacje

Postautor: Hokus » 7 cze 2016, o 10:15

Ja polecam firmę Tropicalsun.pl bo to polskojęzyczny touroperator działający oficjalnie na terenie Republiki Dominikany w rejonie Punta Cana i Bayahib, czyli same konkrety.
Mają w ofercię między innymi takie miejsca jak:
-Meksyk
-Seszele
-Mauritius
-Kuba

No i jest fajna dostępność terminów.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Wakacje

Postautor: znawca » 7 sie 2016, o 13:33

Jak wakacje to tylko w górach :) Osobiście uwielbiam aktywny odpoczynek i bardzo sobie cenię każdy wyjazd w góry. Gdyby ktoś szukał ciekawych miejsc noclegowych to polecam Apartament Rusakówka http://apartamentrusakowka.pl/. Znajduje się on blisko szczytu Gubałówki, 1068 metrów nad poziomem morza. Widoki są niesamowite.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Wakacje

Postautor: OurellQa » 9 sie 2016, o 06:24

na wakacje zawsze wybieram się z bestour.pl choć zawsze wybieram inne miejsce
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Wakacje

Postautor: majja » 2 wrz 2016, o 20:41

A czy wyjeżdżając za granicę zdarza Wam się nie wymieniać waluty tylko płacić kartą? Ja zawsze wymieniam i zazwyczaj zostawiam karty w domu, nie mniej jednak taka możliwość jest i w razie czego można korzystać z takiej formy płatności. Tylko kilka rzeczy warto wiedzieć zanim się na to zdecydujemy https://blog.axa.pl/blog/bezpieczenstwo/platnosc-karta-za-granica--o-czym-powinienes-wiedziec-przed-wyjazdem żeby uniknąć potem rozczarowań.
no avatar
User

homeland

Posty

5

Rejestracja

15 sty 2016, o 18:16

Re: Wakacje

Postautor: homeland » 4 wrz 2016, o 19:37

Dzieki za fajny poradnik.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Wakacje

Postautor: Alex21 » 23 wrz 2016, o 07:03

Hej! Ja chcę zabrać moją dziewczynę w jakieś ładne miejsce w weekend. Zastanawiam się nad tym, aby wynająć kaszuby domki - ładne miejsce, które bogate jest w atrakcje. Myślę, że odpoczniemy tam, ale i troszkę pozwiedzamy :) Co sądzicie o Kaszubach? Podobno korzystnie jest tam pojechać :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

kamelia

Posty

52

Rejestracja

28 lip 2016, o 08:01

Re: Wakacje

Postautor: kamelia » 24 lis 2016, o 09:18

A ja mam pytanie z nieco innej beczki. Zbliżają się ferie, więc jak Wy spędzacie z dzieciakami ten czas? Gdzie wyjeżdzacie? Najpopularniejsze są chyba góry - można zarówno jeździć na nartach/ snowboardzie ale też postawić na piesze wycieczki szlakami turystycznymi. Ale z drugiej strony ile można odwiedzać nasze Tatry... Pomyślałam, że może więc zafundować sobie i dzieciom jakiś bardziej egzotyczny wyjazd np. do Nepalu :) Znalazłam taką ofertę: http://odkryjnepal.pl/opcje-wyjazdow/wy ... -rodzinna/ na 15 dni. Na wycieczkę składa się niewymagający trek w regionie Langtang, zwiedzanie zabytków i miejsc kultu religijnego Kathmandu Valley, wyjazd do Pokhary i przygoda z dziką przyrodą w Parku Chitwan. Można więc i pomaszerować po górach i poznać kulturę, ludzi czy przyrodę takiego dzikiego regionu :) Co sądzicie?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.195s | 13 Queries | GZIP : Off ]