Szkolenia

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Szkolenia

Postautor: pankracy » 18 kwie 2016, o 19:03

Ja mam super szkoleniowca z http://m-a-s.biz.pl/ - to takie treningi bardziej sprzedażowe, negocjacyjne czy komunikacji. Zresztą na prawdę skuteczne, bo dają Ci niezły zastrzyk pomysłów na siebie. Zależy, jaki obszar chcesz podszkolić, a coach pomoże Ci się w tym temacie rozwinąć.
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: Szkolenia

Postautor: Krnąbek » 23 kwie 2016, o 16:55

Dumik24 pisze:Organizowanie szkolenia na własną rękę jest dość wymagające, ale są fajne poradniki w sieci, które pomagają przejść cały ten proces dość sprawnie i bez większego bólu głowy :P Jak nie wiesz od czego zacząć to poczytaj sobie artykuł - http://hotelstyl70.pl/blog/zorganizowac-szkolenie-firmowe - fajnie napisany i naprawdę pomocny dla początkującego organizatora szkoleń :)

I choćby właśnie ten artykuł mocno poddaje w wątpliwość jedną z tez, które padły w tym temacie, że do organizacji szkoleń najlepiej wynająć firmę zewnętrzną. Autorka dała sporo cennych wskazówek, opisała, na co przede wszystkim należy zwrócić uwagę. Jestem pewien, że każdy jako-tako myślący człowiek, po lekturze tego artykuły będzie miał solidne podstawy, aby ruszyć z organizacją szkolenia na własną rękę.
no avatar
User

knaper

Posty

10

Rejestracja

24 lut 2016, o 23:47

Re: Szkolenia

Postautor: knaper » 24 kwie 2016, o 19:26

Najgorzej przejść swoje pierwsze szkolenie a potem to już z górki :) Nie ma poza tym przeszkód, żeby najpierw być współorganizatorem jakiegoś szkolenia a dopiero potem robić to samemu. Można też iść na jakieś wykłady tego dotyczące. Ja sobie bardzo chwaliłem - chyba Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni kiedyś coś takiego organizowała i można było przyjść i posłuchać trochę o samoprezentacji jak i całych szkoleniach wraz z technicznymi aspektami.
no avatar
User

Zibi_2

Posty

32

Rejestracja

30 kwie 2015, o 14:41

Re: Szkolenia

Postautor: Zibi_2 » 2 cze 2016, o 09:12

Chciałbym dopytać o ta firmę TQMC, ma dobre opinie.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: Szkolenia

Postautor: bask » 3 lut 2017, o 11:29

jeżeli potrzebujecie sprzęt to proponuje się skontaktować z WyswietlFilm.pl znajomy z nimi współpracował i mówił ze znają się na rzeczy. Nie wiem czego konkretnie potrzebujesz ale mają bogatą ofertę wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 13 Queries | GZIP : Off ]