Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: razor » 31 mar 2016, o 11:04

Witam,
orientujecie się może gdzie mógłbym kupić gaz paraliżujący. Pytam na forum bo chciałbym mieć pewność, że sklep, w którym kupuję jest profesjonalny, a gaz- w razie potrzeby mnie nie zawiedzie. Znacie jakieś sklepy internetowe czy stacjonarne gdzie taki gaz dostanę?
Pozdrawiam
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: armani » 31 mar 2016, o 11:51

Najlepiej sprawdź sobie na stronie jakiegoś spyshopu czy sklepu z akcesoriami do samoobrony. Warto też zwrócić uwagę na to czy może w Twojej okolicy jest jakiś sklep stacjonarny. Pójdź i zapytaj wtedy. Na miejscu Ci coś doradzą. Koło mnie w Katowicach jest właśnie sklep z akcesoriami do samoobrony na ulicy Mickiewicza 14 chyba. Tam właśnie kupiłem gaz dla swojej dziewczyny.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: Piter » 1 kwie 2016, o 11:09

No ja kiedyś też zamawiałem gaz do samoobrony dla mojej dziewczyny właśnie na stronie tego spyshopu chyba. Ale nie pamiętam dokładnie niestety... Jak poszukasz sobie na internecie pod tą nazwą to na pewno coś Ci wyskoczy.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: Hokus » 1 kwie 2016, o 12:02

specshop.pl, militaria.pl
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: armani » 4 kwie 2016, o 10:12

Piter pisze:No ja kiedyś też zamawiałem gaz do samoobrony dla mojej dziewczyny właśnie na stronie tego spyshopu chyba. Ale nie pamiętam dokładnie niestety... Jak poszukasz sobie na internecie pod tą nazwą to na pewno coś Ci wyskoczy.


Mnie na ten sklep, gdzie kupiłem gazy paraliżujące dla nas, naprowadził znajomy, który też tam kupował i był zadowolony. A że pracuje w weekendy na bramce w klubie, to raczej zna się na tym.
Popytaj więc może po znajomych również, może ktoś Ci doradzi.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: razor » 4 kwie 2016, o 10:54

Zdecydowałem się zamówić przez internet. Wybrałem taki model: http://www.spyshop.pl/gaz-pieprzowy-uv- ... l-130.html, mam nadzieję jednak, że nie będę go musiał używać w najbliższym czasie.
Jak poczta przyjdzie to napiszę tutaj opinię.
Pozdrawiam
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Gdzie kupić narzędzie do samoobrony?

Postautor: Remek » 14 wrz 2018, o 11:29

W kwestii gadżetów, oraz rzeczy do samoobrony mogę polecić Ci sklep, gdzie jakiś czas temu przeglądałem ofertę paralizatorów i wydała się całkiem sensowna; https://www.protarget.com.pl/pol_m_Samoobrona_Paralizatory-405.html. Dobre ceny jak na takie rzeczy, bardzo ciekawy wybór wszelkiego rodzaju sprzętu, nie tylko paralizatorów, ale można rozglądnąć się też za gazem pieprzowym ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.059s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron